Princípy a ochrana súkromia na 4home.sk

4home.sk prispôsobujeme na mieru vám. Na základe vášho správania na webe pomocou súborov cookies personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantné ponuky a produkty. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies na zobrazenie cielenej reklamy v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v Nastavenie súkromia

EFBE-SCHOTT GB 838 IR Tvárové solárium s 8 farebnými UV + IR-trubicami PHILIPS, 15O W EFBE-SCHOTT GB 838 IR Tvárové solárium s 8 farebnými UV + IR-trubicami PHILIPS, 15O W
Toto horské slniečko 2v1 kombinuje prirodzené opálenie a relaxačné infračervené svetlo v jednom prístroji. Pozitívne prispieva k tvorbe vitamínu D.Má osem špeciálnych trubíc UV-A s BEAUTY Effect, pre hebko opálenú pleť. Kombinované spektrum účinkov UV LIGHT a RED LIGHT infra je oveľa účinnejšie. U RED SPECTRUM dôjde najskôr na prehriatie a tým dochádza k hlbšiemu a trvalejšiemu opáleniu s vylepšením až o 50 %, aj k zvýšenej tvorbe vitamínu D. Zaktivuje sa dodávka kyslíka do pokožky, stimuluje metabolizmus kože, pokožka je vláčnejšia.Má pamäť až pre 4 osoby a minútový bezpečnostný časovač s automatickým vypnutím. Súčasťou balenia sú dvoje okuliare.
5,0 3
256

EFBE-SCHOTT GB 838 IR Tvárové solárium s 8 farebnými UV + IR-trubicami PHILIPS, 15O W

Doprava zadarmo
EFBE-SCHOTT GB 838 IR Tvárové solárium s 8 farebnými UV + IR-trubicami PHILIPS, 15O W

EFBE-SCHOTT GB 838 IR Tvárové solárium s 8 farebnými UV + IR-trubicami PHILIPS, 15O W

3 hodnotenia
255,99 €  vrátane DPH
Dostupnosť: Na objednávku
Nákupom získate 407 Pohodáčikov

PopisToto horské slniečko 2v1 kombinuje prirodzené opálenie a relaxačné infračervené svetlo v jednom prístroji. Pozitívne prispieva k tvorbe vitamínu D.
 
Má osem špeciálnych trubíc UV-A s BEAUTY Effect, pre hebko opálenú pleť. Kombinované spektrum účinkov UV LIGHT a RED LIGHT infra je oveľa účinnejšie. U RED SPECTRUM dôjde najskôr na prehriatie a tým dochádza k hlbšiemu a trvalejšiemu opáleniu s vylepšením až o 50 %, aj k zvýšenej tvorbe vitamínu D. Zaktivuje sa dodávka kyslíka do pokožky, stimuluje metabolizmus kože, pokožka je vláčnejšia.
 
Má pamäť až pre 4 osoby a minútový bezpečnostný časovač s automatickým vypnutím. Súčasťou balenia sú dvoje okuliare.

Parametre a špecifikácia

Hĺbka (cm): 18 cm
Hmotnosť: 5,6 kg
Príkon: 150 W
Šírka (cm): 26 cm
Výška (cm): 34 cm

Katalógové číslo:

 690536
Zdieľať

Hodnotenie

5,0 (3 hodnotenia)
100 % zákazníkov odporúča

Otázky

Tento produkt má 1 otázku

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.