Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér
Zvádzate nekonečné súboje s dotieravým a otravným hmyzom? Máme pre Vás originálny produkt, vďaka ktorému sa stanete jasným víťazom. Táto elektrická plácačka má tvar tenisové rakety. Ak sa dotkne hmyzu v oblasti výpletu, dostane malú ranu elektrickým prúdom, ktorá ho ihneď usmrtia. Plácačka je okrem vlastnej elektrickej mriežky vybavená ešte ochranou mriežkou, ktorá chráni užívateľa pred priamym kontaktom. Pálka je navyše vybavená spínacím tlačidlom na rukoväti. napájanie na 2 tužkové batérie. V predaji v štyroch farebných variantoch - oranžová, zelená, červená a modrá - bez možnosti výberu.
3,0 1
6
4Home Záhrada a hobby Pomôcky do domácnosti Ostatné domáce pomôcky Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér

Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér

Elektrická plácačka - hmyzí paralyzér

Dostupnosť: Vypredané

PopisZvádzate nekonečné súboje s dotieravým a otravným hmyzom? Máme pre Vás originálny produkt, vďaka ktorému sa stanete jasným víťazom. Táto elektrická plácačka má tvar tenisové rakety. Ak sa dotkne hmyzu v oblasti výpletu, dostane malú ranu elektrickým prúdom, ktorá ho ihneď usmrtia. Plácačka je okrem vlastnej elektrickej mriežky vybavená ešte ochranou mriežkou, ktorá chráni užívateľa pred priamym kontaktom. Pálka je navyše vybavená spínacím tlačidlom na rukoväti. napájanie na 2 tužkové batérie. V predaji v štyroch farebných variantoch - oranžová, zelená, červená a modrá - bez možnosti výberu.
 

Dĺžka (cm): 49 cm
Šírka (cm): 21 cm
 674962
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť