Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5, 6"" E-i Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5, 6"" E-i
 bez odrazov svetla nastaviletná veľkosť textu Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5. generácie je ľahší, menší, rýchlejší. Pojme naraz až 1400 kníh a dokumentov - vezmite si celú vašu knižnicu kamkoľvek sebou. Rozmery: 165,75 mm x 114,5 mm x 8,7 mm Hmotnosť: 170 g Parametre: najpokročilejšie e-Ink technológia - displej ako papier čitateľný aj na priamom slnku - žiadne odrazy o 30% ľahší - iba 170 gramov o 18% menší pri rovnakej veľkosti obrazovky nastaviteľná veľkosť textu - 8 veľkostí písma a 3 štýly písma výdrž batérie až jeden mesiac (pri vypnutej WiFi) integrovaná WiFi ešte rýchlejšie otáčanie stránok vylepšený prehliadač PDF - s vyhľadávaním v slovníku, poznámkami a zvýrazňovaním texte nový webový prehliadač - Túlajte na internete pomocou WiFi (experimentálne funkcie) displej e-Ink Pearl displej s optimalizovaným písma technológiou, 167 ppi, 16 úrovní šedej stupnice storage 2 GB interná (približne 1.25 GB dostupné pre používateľov obsah) doba nabíjania: plne nabije za cca 3 hodiny z počítača cez USB kábel Wi-Fi pripojenie: podporuje verejné a súkromné ??Wi-Fi siete alebo prístupové body, ktoré používajú 802.11b, 802.11g, 802.11n štandardu alebo s podporou pre WEP, WPA a WPA2 zabezpečenie pomocou overovania hesla alebo Wi-Fi Protected Setup (WPS) Podporované formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechránené MOBI, PRC natívne; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP cez konverziu   Sponzorovaná verzia sa od klasickej verzie líši tým, že spoločnosť Amazon a jej partneri sponzorujú túto verziu výmenou za reklamu, ktorá sa zobrazuje po uspanie čítačky. V štandardnej verzii sa tu zobrazujú portréty známych spisovateľov a spisovateliek. Čítanie kníh a iného obsahu nie je nijako ovplyvnené.
0,0 0
104
4Home Domáce spotrebiče Elektronika a príslušenstvo Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5, 6"" E-i

Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5, 6"" E-i

Doprava zadarmo

Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5, 6"" E-i

Dostupnosť: Vypredané

Popis • bez odrazov svetla
 • nastaviletná veľkosť textu

Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle 5. generácie je ľahší, menší, rýchlejší. Pojme naraz až 1400 kníh a dokumentov - vezmite si celú vašu knižnicu kamkoľvek sebou.

 

Rozmery: 165,75 mm x 114,5 mm x 8,7 mm

 

Hmotnosť: 170 g

 

Parametre:

 • najpokročilejšie e-Ink technológia - displej ako papier
 • čitateľný aj na priamom slnku - žiadne odrazy
 • o 30% ľahší - iba 170 gramov
 • o 18% menší pri rovnakej veľkosti obrazovky
 • nastaviteľná veľkosť textu - 8 veľkostí písma a 3 štýly písma
 • výdrž batérie až jeden mesiac (pri vypnutej WiFi)
 • integrovaná WiFi
 • ešte rýchlejšie otáčanie stránok
 • vylepšený prehliadač PDF - s vyhľadávaním v slovníku, poznámkami a zvýrazňovaním texte
 • nový webový prehliadač - Túlajte na internete pomocou WiFi (experimentálne funkcie)
 • displej e-Ink Pearl displej s optimalizovaným písma technológiou, 167 ppi, 16 úrovní šedej stupnice
 • storage 2 GB interná (približne 1.25 GB dostupné pre používateľov obsah)
 • doba nabíjania: plne nabije za cca 3 hodiny z počítača cez USB kábel

 

Wi-Fi pripojenie: podporuje verejné a súkromné ??Wi-Fi siete alebo prístupové body, ktoré používajú 802.11b, 802.11g, 802.11n štandardu alebo s podporou pre WEP, WPA a WPA2 zabezpečenie pomocou overovania hesla alebo Wi-Fi Protected Setup (WPS)

 

Podporované formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechránené MOBI, PRC natívne; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP cez konverziu

 

Sponzorovaná verzia sa od klasickej verzie líši tým, že spoločnosť Amazon a jej partneri sponzorujú túto verziu výmenou za reklamu, ktorá sa zobrazuje po uspanie čítačky. V štandardnej verzii sa tu zobrazujú portréty známych spisovateľov a spisovateliek. Čítanie kníh a iného obsahu nie je nijako ovplyvnené.

 

 346398
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť