Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
medený riad medený riad
 Luxusný medený riad, s ktorým varí mnoho profesionálnych kuchárov! Nenechajte sa o tento jedinečný pôžitok z varenia pripraviť ani Vy! Riad je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s medenou vonkajšou úpravou. Vďaka týmto materiálom má vynikajúcu tepelnú vodivosť. Teplo sa veľmi rýchlo a rovnomerne rozvádza po všetkých stenách nádoby a Vy môžete okamžite regulovať jej zahriatie z vysokej na nízku teplotu. Varené pokrmy tak budú šťavnaté a plné vitamínov. Ponúkame celý rad tohto úžasného riadu, od hrncov, cez rajnice až po panvičky. Stačí si len vybrať! Riad odporúčame ako hodnotný darček. Nie je vhodný na indukciu, ani na umývanie v umývačke riadu. Rozmery:panvica s pokrievkou ? 28 cm (výška 6 cm), panvica bez pokrievky ? 26 cm (výška 4,8 cm), hrniec s pokrievkou ? 22 cm (výška 14 cm, objem 4,5 l), kastról s pokrievkou ? 24 cm (výška 12 cm, objem 4,5 l), rajnica s pokrievkou ? 16 cm (výška 8 cm, objem 1,3 l), rajnica s pokrievkou ? 18 cm (výška 9 cm, objem 2 l), rajnica s pokrievkou ? 20 cm (výška 10 cm, objem 2,5 l).
0,0 0
67

medený riad

Doprava zadarmo

medený riad

Dostupnosť: Vypredané

PopisLuxusný medený riad, s ktorým varí mnoho profesionálnych kuchárov! Nenechajte sa o tento jedinečný pôžitok z varenia pripraviť ani Vy! Riad je vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele s medenou vonkajšou úpravou. Vďaka týmto materiálom má vynikajúcu tepelnú vodivosť. Teplo sa veľmi rýchlo a rovnomerne rozvádza po všetkých stenách nádoby a Vy môžete okamžite regulovať jej zahriatie z vysokej na nízku teplotu. Varené pokrmy tak budú šťavnaté a plné vitamínov.

Ponúkame celý rad tohto úžasného riadu, od hrncov, cez rajnice až po panvičky. Stačí si len vybrať! Riad odporúčame ako hodnotný darček. Nie je vhodný na indukciu, ani na umývanie v umývačke riadu.

Rozmery: panvica s pokrievkou ? 28 cm (výška 6 cm), panvica bez pokrievky ? 26 cm (výška 4,8 cm), hrniec s pokrievkou ? 22 cm (výška 14 cm, objem 4,5 l), kastról s pokrievkou ? 24 cm (výška 12 cm, objem 4,5 l), rajnica s pokrievkou ? 16 cm (výška 8 cm, objem 1,3 l), rajnica s pokrievkou ? 18 cm (výška 9 cm, objem 2 l), rajnica s pokrievkou ? 20 cm (výška 10 cm, objem 2,5 l).

 110698
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť