Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Falošná bezpečnostná kamera Falošná bezpečnostná kamera
Premýšľate ako ochrániť svoj dom a majetok, ale nemáte peňazí navyše. Skúste túto falošnú bezpečnostnú kameru, ktorá je takmer na nerozoznanie od tej pravej. Má dokonca verne vyzerajúci detektor pohybu a LED červené svetlo, ktoré bliká v pravidelnom intervale 3 sekúnd.Kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru a k stene či stropu ju veľmi ľahko pripevníte pomocou dvoch skrutiek. Nemá síce záznamovú funkciu ako pravá kamera, ale ako prostriedok na odradenie zlodejov poslúži skvele. Napájanie na 3 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, nie je potreba prívod elektické energie.
5,0 1
4
4Home Záhrada a hobby Ochrana majetku Kamery a atrapy kamier Falošná bezpečnostná kamera

Falošná bezpečnostná kamera

Falošná bezpečnostná kamera

Dostupnosť: Vypredané

PopisPremýšľate ako ochrániť svoj dom a majetok, ale nemáte peňazí navyše. Skúste túto falošnú bezpečnostnú kameru, ktorá je takmer na nerozoznanie od tej pravej. Má dokonca verne vyzerajúci detektor pohybu a LED červené svetlo, ktoré bliká v pravidelnom intervale 3 sekúnd.
 
Kamera je vhodná do interiéru aj exteriéru a k stene či stropu ju veľmi ľahko pripevníte pomocou dvoch skrutiek. Nemá síce záznamovú funkciu ako pravá kamera, ale ako prostriedok na odradenie zlodejov poslúži skvele. Napájanie na 3 x AA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia, nie je potreba prívod elektické energie.

Priemer: 12 cm
Výška (cm): 9 cm
 675792
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť