Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fieldmann FDB 2002-E uhlová brúska zelená Fieldmann FDB 2002-E uhlová brúska  zelená
Uhlová brúska FDB 2002-E používa kotúč s priemerom 115 mm, s ktorým bez problémov zvládnete široké spektrum prác, a to až do hĺbky rezu 2 cm. Veľkosť kotúča umožní prácu aj v zle dostupných a stiesnených miestach. Pre daný druh práce - leštenie, brúsenie, rezanie - je však vždy nevyhnutné zvoliť vhodný kotúč. Motor s otáčkami 11000 rpm (bez zaťaženia) a príkonom 650 W je dostatočne výkonný, medené vinutie motora zaistí lepší výkon stroja a predlžuje jeho životnosť.Brúska má ergonomický tvar, ktorý dovoľuje isté a pohodlné držanie. Manipuláciu s brúskou uľahčuje bočná rukoväť. Spínač umiestnený na hornej ploche krytu zlepšuje ovládanie stroja a zvyšuje bezpečnosť pri práci. Samozrejmosťou je kryt kotúča, ktorý chráni pred odletujúcimi iskrami a zároveň slúži ako ochrana v prípade jeho prasknutia. Brúska je dodávaná v plastovom kufríku. Súčasťou je aj brúsny kotúč.
0,0 0
30
4Home Záhrada a hobby Dielňa a náradie Elektrické náradie Brúsky Fieldmann FDB 2002-E uhlová brúska zelená

Fieldmann FDB 2002-E uhlová brúska zelená

Fieldmann FDB 2002-E uhlová brúska zelená

Dostupnosť: Vypredané

PopisUhlová brúska FDB 2002-E používa kotúč s priemerom 115 mm, s ktorým bez problémov zvládnete široké spektrum prác, a to až do hĺbky rezu 2 cm. Veľkosť kotúča umožní prácu aj v zle dostupných a stiesnených miestach. Pre daný druh práce - leštenie, brúsenie, rezanie - je však vždy nevyhnutné zvoliť vhodný kotúč. Motor s otáčkami 11000 rpm (bez zaťaženia) a príkonom 650 W je dostatočne výkonný, medené vinutie motora zaistí lepší výkon stroja a predlžuje jeho životnosť.
 
Brúska má ergonomický tvar, ktorý dovoľuje isté a pohodlné držanie. Manipuláciu s brúskou uľahčuje bočná rukoväť. Spínač umiestnený na hornej ploche krytu zlepšuje ovládanie stroja a zvyšuje bezpečnosť pri práci. Samozrejmosťou je kryt kotúča, ktorý chráni pred odletujúcimi iskrami a zároveň slúži ako ochrana v prípade jeho prasknutia.
 
Brúska je dodávaná v plastovom kufríku. Súčasťou je aj brúsny kotúč.

Príkon: 650 W
 674743
Zdieľať
fieldmann

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť