Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Forma na pečenie Forma na pečenie
 Variabilná forma na pečenie. Máte chuť na jahodový koláč, ale zvyšok rodiny by radšej makový? Žiadny problém - naša forma s rozdeľovacou priečkou Vám to umožní. Upečte 2 koláče alebo pizze naraz, ušetríte riad aj energiu. Vďaka nastaviteľnej dĺžke aj šírke formy si môžete určiť tiež veľkosť oboch koláčov. Formu pohodlne vložíte do akéhokoľvek pekáča. Materiál: nerez oceľ. Rozmery: v 5 cm, d 27,5 - 52,5 cm, š 18,5 - 34 cm.
0,0 0
15

Forma na pečenie

Forma na pečenie

Dostupnosť: Vypredané

PopisVariabilná forma na pečenie. Máte chuť na jahodový koláč, ale zvyšok rodiny by radšej makový? Žiadny problém - naša forma s rozdeľovacou priečkou Vám to umožní. Upečte 2 koláče alebo pizze naraz, ušetríte riad aj energiu. Vďaka nastaviteľnej dĺžke aj šírke formy si môžete určiť tiež veľkosť oboch koláčov. Formu pohodlne vložíte do akéhokoľvek pekáča. Materiál: nerez oceľ. Rozmery: v 5 cm, d 27,5 - 52,5 cm, š 18,5 - 34 cm.

 110541
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť