Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fototapeta detská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm Fototapeta detská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm
Fototapety DISNEY Medvedík Pú 180 x 202 cm. Príbehy kamarátov zo Stoakrového lesa majú u mnohých malých i veľkých svoje čestné miesto. Láskavý humor, neustála pripravenosť všetkých zúčastnených zažiť niečo mimoriadne, zdanlivo naivné rozumovaniu o obyčajných veciach končiace často bláznivými vývody, ktoré sú okamžite realizované - čo lepšieho si možno vo svete plnom šedi a monotónnosti priať. Jedná sa o papierovú tapetu a lepia sa klasickým spôsobom ako papierové tapety. Nová vylepšená kvalita papieru. Lepidlo je súčasťou balenia. Vyrobeno v Českej republike.
0,0 0
64
4Home Bytové doplnky a dekorácie Fototapety Detské fototapety Fototapeta detská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Fototapeta detská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Doprava zadarmo

Fototapeta detská DISNEY Medvídek Pú 180 x 202 cm

Dostupnosť: Vypredané

PopisFototapety DISNEY Medvedík Pú 180 x 202 cm. Príbehy kamarátov zo Stoakrového lesa majú u mnohých malých i veľkých svoje čestné miesto. Láskavý humor, neustála pripravenosť všetkých zúčastnených zažiť niečo mimoriadne, zdanlivo naivné rozumovaniu o obyčajných veciach končiace často bláznivými vývody, ktoré sú okamžite realizované - čo lepšieho si možno vo svete plnom šedi a monotónnosti priať. Jedná sa o papierovú tapetu a lepia sa klasickým spôsobom ako papierové tapety. Nová vylepšená kvalita papieru. Lepidlo je súčasťou balenia. Vyrobeno v Českej republike.

Materiál: papier
Rozprávkový motív: Macko Puf a priatelia
Šírka (cm): 180 cm
Výška (cm): 202 cm
 591425
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť