Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Gillette Venus Breeze strojček na holenie Gillette Venus Breeze strojček na holenie
Gillette Venus Strojček na holenie Breeze + 1 náhradná hlavica. Chcete aby vám holenie zabralo minimu času, chcete zažiť úžasne hladké oholenie? Potom stačí navlhčiť holiaci strojček Venus Breeze a integrované pružné pásiky s gélom a začať. Pripravte sa na oholenie, ktoré je hodné bohyne. Iba jediný ťah strojčekom Venus Breeze zanechá Vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne mäkkou. Gillette Venus Breeze je prvý dámsky holiaci strojček od Gillette s 3 britmi a s integrovanými pružnými pásky s gélom na holenie, obsahujúce rastlinné oleje, ktoré vytvoria jemnú penu pre neuveriteľne hladký sklz strojčeka. Žiletky Venus Breeze si poradí s každou krivkou a oholí doslova každý chĺpok. Výsledkom je hladké oholenie a vynikajúce hebkosť. Gillette Venus Breeze má 3 brity pre neuveriteľne hladké oholenie.
0,0 0
10
4Home Krása a zdravie Kozmetické a vlasové pomôcky Kozmetické pomôcky Gillette Venus Breeze strojček na holenie

Gillette Venus Breeze strojček na holenie

Výpredaj

Gillette Venus Breeze strojček na holenie

Dostupnosť: Vypredané

PopisGillette Venus Strojček na holenie Breeze + 1 náhradná hlavica. Chcete aby vám holenie zabralo minimu času, chcete zažiť úžasne hladké oholenie? Potom stačí navlhčiť holiaci strojček Venus Breeze a integrované pružné pásiky s gélom a začať. Pripravte sa na oholenie, ktoré je hodné bohyne. Iba jediný ťah strojčekom Venus Breeze zanechá Vašu pokožku hladko oholenú a hodvábne mäkkou.

Gillette Venus Breeze je prvý dámsky holiaci strojček od Gillette s 3 britmi a s integrovanými pružnými pásky s gélom na holenie, obsahujúce rastlinné oleje, ktoré vytvoria jemnú penu pre neuveriteľne hladký sklz strojčeka. Žiletky Venus Breeze si poradí s každou krivkou a oholí doslova každý chĺpok. Výsledkom je hladké oholenie a vynikajúce hebkosť. Gillette Venus Breeze má 3 brity pre neuveriteľne hladké oholenie.

Farba: fialová
Materiál: nerez + plast
 214737
Zdieľať
gillette

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť