Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Grow It - Levanduľa Grow It - Levanduľa
Prevoňajte svoj ??domov vôňou vlastný vypestované levandule. So sadou Grow it budete mať šancu vypestovať túto vzácnu voňavú rastlinku sami od semienka až po vzrastlou rastlinu.Návod na pestovanie:Môžete začať vsádzať v období od konca zimy do leta . Nasypte semená do kvetináča a prikryte ich tenkou vrstvou zeminy. Je dobré si nechať pár semienok v rezerve , keby sa váš prvý pokus nepodaril. Ak chcete mať zvyšné semená čerstvé, zabaľte ich do fólie a zapečaťte lepiacou páskou alebo sponkou.Levanduľu je najlepšie vysievať vo februári do kvetináčov umiestnených na parapete . Klíči veľmi pomal , po vzídení je potrebné ju starostlivo pikírovať . Zeminu chce ľahší, vápenitější. Stačí aj normálny zemina s trochou piesku. Mierne zalievať a takmer nehnojiť. Nezaštipovat, rastlina sa zrezáva po odkvitnutí asi o jednu tretinu. Možno ju nechať na záhrade je mrazuvzdorná ( v kvetináči je však nutné ju chrániť pred premrznutím ). Pre vôňu je najlepšie ju zbierať tesne pred rozkvetom.Obsah balenia : 1x vrecúško so semienkami levanduľa5x kvetináčik z kokosovej kôry5x výživový disk5x značkovač k rastlinám1x návod na pestovanie
0,0 0
10

Grow It - Levanduľa

Grow It - Levanduľa

Dostupnosť: Vypredané

PopisPrevoňajte svoj ??domov vôňou vlastný vypestované levandule. So sadou Grow it budete mať šancu vypestovať túto vzácnu voňavú rastlinku sami od semienka až po vzrastlou rastlinu.
 
Návod na pestovanie:
Môžete začať vsádzať v období od konca zimy do leta . Nasypte semená do kvetináča a prikryte ich tenkou vrstvou zeminy. Je dobré si nechať pár semienok v rezerve , keby sa váš prvý pokus nepodaril. Ak chcete mať zvyšné semená čerstvé, zabaľte ich do fólie a zapečaťte lepiacou páskou alebo sponkou.
 
Levanduľu je najlepšie vysievať vo februári do kvetináčov umiestnených na parapete . Klíči veľmi pomal , po vzídení je potrebné ju starostlivo pikírovať . Zeminu chce ľahší, vápenitější. Stačí aj normálny zemina s trochou piesku. Mierne zalievať a takmer nehnojiť. Nezaštipovat, rastlina sa zrezáva po odkvitnutí asi o jednu tretinu. Možno ju nechať na záhrade je mrazuvzdorná ( v kvetináči je však nutné ju chrániť pred premrznutím ). Pre vôňu je najlepšie ju zbierať tesne pred rozkvetom.
 
 
Obsah balenia :
 
1x vrecúško so semienkami levanduľa
5x kvetináčik z kokosovej kôry
5x výživový disk
5x značkovač k rastlinám
1x návod na pestovanie

Typ: rastliny
 500677
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť