Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hovoriaci strážca so senzorom, červená Hovoriaci strážca so senzorom, červená
 adaptuje se do jakéhokoliv prostředí může potěšit nebo vyděsit Váš domáci strážca, ktorý vždy zaručene oznámi príchod niekoho do miestnosti. Oznamovacie heslo si môžete sami nahovoriť. Tohto návštevníka si určite zamilujete. Poslušne odovzdá akýkoľvek odkaz a má ešte jednu výhodu. Veľmi dobre sa adaptuje do každého prostredia a vie využiť moment prekvapenia! :) " Dneska vyzeráte mimoriadne dobre Vaše excelencie! ", " Mars úúúútočíííí ", " IT volať domůůůů ". Niektoré vety nás vydesí a niektoré pobavia. Niektoré počúvame často, niektoré menej často. Ale čo by ste povedali tomu, keby Vám vetu: "Chcel by som mať viac než len jedno oko, aby som všetkými mohol sledovať", "Tvoje ladné krivky! " alebo "Vo vesmíre neexistuje príťažlivejšie muž!" Povedal niekto zakaždým, keď okolo neho prejdete? Že by sa Vám to páčilo? No aby nie! Toľko pozornosti poteší! Batérie: 1xAG13 (je súčasťou)
2,5 1
21
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Gadgets Gadgets originálne darčeky Hovoriaci strážca so senzorom, červená

Hovoriaci strážca so senzorom, červená

Hovoriaci strážca so senzorom, červená

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • adaptuje se do jakéhokoliv prostředí
  • může potěšit nebo vyděsit

Váš domáci strážca, ktorý vždy zaručene oznámi príchod niekoho do miestnosti. Oznamovacie heslo si môžete sami nahovoriť. Tohto návštevníka si určite zamilujete. Poslušne odovzdá akýkoľvek odkaz a má ešte jednu výhodu. Veľmi dobre sa adaptuje do každého prostredia a vie využiť moment prekvapenia! :) " Dneska vyzeráte mimoriadne dobre Vaše excelencie! ", " Mars úúúútočíííí ", " IT volať domůůůů ". Niektoré vety nás vydesí a niektoré pobavia. Niektoré počúvame často, niektoré menej často. Ale čo by ste povedali tomu, keby Vám vetu: "Chcel by som mať viac než len jedno oko, aby som všetkými mohol sledovať", "Tvoje ladné krivky! " alebo "Vo vesmíre neexistuje príťažlivejšie muž!" Povedal niekto zakaždým, keď okolo neho prejdete? Že by sa Vám to páčilo? No aby nie! Toľko pozornosti poteší!

Batérie: 1xAG13 (je súčasťou)

Farba: červená
 500939
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť