Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi
 zábavná vedomostná hra 2400 zaujímavých otázok Albi Česko je zábavná vedomostná hra pre celú rodinu. Ako dobre poznáte Českú republiku? V tejto vedomostnej hre nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: história, kultúra, príroda / technika / veda, geografia, šport a rôzne. Počas hry si užijete veľa zábavy a dozviete sa mnoho zaujímavých informácií. K víťazstvu v hre je okrem vedomostí potreba aj trochu šťastia. Doba hrania približne 45 minút. Vhodné pre deti od 12 rokov.
0,0 0
22
4Home AAAAA QUANTI Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Hra Česko - Otázky a odpovědi Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zábavná vedomostná hra
  • 2400 zaujímavých otázok

 

Albi Česko je zábavná vedomostná hra pre celú rodinu. Ako dobre poznáte Českú republiku? V tejto vedomostnej hre nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: história, kultúra, príroda / technika / veda, geografia, šport a rôzne. Počas hry si užijete veľa zábavy a dozviete sa mnoho zaujímavých informácií. K víťazstvu v hre je okrem vedomostí potreba aj trochu šťastia.

 

 

Doba hrania približne 45 minút.

 

 

Vhodné pre deti od 12 rokov.

Odporúčaný vek od: 12 rokov
Počet hráčov: 2 až 6
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502436
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť