Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Český film Albi Hra Český film Albi
 pre fanúšikov českého filmu obsahuje aj párty variantu hry 1800 zaujímavých otázok 300 úloh na párty variant hry Český film - Otázky a odpovede. Zábavná hra pre fanúšikov českého filmu a nielen pre nich!Obsahuje aj párty variantu hry! Ako dobre vlastne poznáte český film? Ponorte sa do sveta úspešných filmov, rozprávok a seriálov a zaspomínajte si na známe filmové postavy a hlášky. Táto hra nadväzuje na veľký úspech vedomostných hier Česko, Európa a Svet, otázky a odpovede. V hre Český film nájdete 1800 zaujímavých otázok týkajúcich sa slovenského filmu a 300 úloh na párty variant hry. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: film do roku 1989, film po roku 1989, tvorcovia a herci, večerníčky a rozprávky, filmové hlášky a rôzne. V párty variante hry budete predvádzať, popisovať a kresliť nielen postavy z filmov. Od 12 rokov.
0,0 0
24
4Home AAAAA QUANTI Hra Český film Albi

Hra Český film Albi

Výpredaj

Hra Český film Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • pre fanúšikov českého filmu
  • obsahuje aj párty variantu hry
  • 1800 zaujímavých otázok
  • 300 úloh na párty variant hry

 

Český film - Otázky a odpovede. Zábavná hra pre fanúšikov českého filmu a nielen pre nich!
Obsahuje aj párty variantu hry! Ako dobre vlastne poznáte český film? Ponorte sa do sveta úspešných filmov, rozprávok a seriálov a zaspomínajte si na známe filmové postavy a hlášky. Táto hra nadväzuje na veľký úspech vedomostných hier Česko, Európa a Svet, otázky a odpovede.

 

 

V hre Český film nájdete 1800 zaujímavých otázok týkajúcich sa slovenského filmu a 300 úloh na párty variant hry. Otázky sú rozdelené do šiestich okruhov: film do roku 1989, film po roku 1989, tvorcovia a herci, večerníčky a rozprávky, filmové hlášky a rôzne. V párty variante hry budete predvádzať, popisovať a kresliť nielen postavy z filmov.

 

 

Od 12 rokov.

Odporúčaný vek od: 12 rokov
Počet hráčov: 2
Približná doba hrania: 30 až 60 min
 502437
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť