Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Ferdo farby Albi Hra Ferdo farby Albi
 náučná hra podporí predstavivosť Farby je náučná hra, ktorá dieťa uvedie do sveta farieb, podporí predstavivosť a rozvinie zrakové vnímanie. Počas tejto hry bude dieťa rozvíjať logické myslenie a pomocou vhodných spojení sa naučia rozpoznávať farby. Vďaka hracím kartám s Ferdom sa dieťa naučí samo alebo v spoločnosti svojich kamarátov správnemu priradeniu vhodnej karty bez asistencie dospelej osoby.Ferdo Farby je ďalšia zo série edukatívnych hier, pri ktorých deti sprevádza Ferdo Mravec a jeho kamaráti. Tentokrát sa Ferdo zameriava na poznávanie farieb a rozvoj logického myslenia. Hra obsahuje: 24 kariet, ktoré tvoria 12 dvojíc obrázkov objekt / farba. Rozmer krabice: 18 x 24,5 x 7,5 cm.
0,0 0
6
4Home AAAAA QUANTI Hra Ferdo farby Albi

Hra Ferdo farby Albi

Výpredaj

Hra Ferdo farby Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • náučná hra
  • podporí predstavivosť

 

Farby je náučná hra, ktorá dieťa uvedie do sveta farieb, podporí predstavivosť a rozvinie zrakové vnímanie. Počas tejto hry bude dieťa rozvíjať logické myslenie a pomocou vhodných spojení sa naučia rozpoznávať farby. Vďaka hracím kartám s Ferdom sa dieťa naučí samo alebo v spoločnosti svojich kamarátov správnemu priradeniu vhodnej karty bez asistencie dospelej osoby.
Ferdo Farby je ďalšia zo série edukatívnych hier, pri ktorých deti sprevádza Ferdo Mravec a jeho kamaráti. Tentokrát sa Ferdo zameriava na poznávanie farieb a rozvoj logického myslenia.

 

 

Hra obsahuje: 24 kariet, ktoré tvoria 12 dvojíc obrázkov objekt / farba.

 

Rozmer krabice: 18 x 24,5 x 7,5 cm.

Odporúčaný vek od: 3 rokov
Počet hráčov: 2
Približná doba hrania: do 30 min
 502507
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť