Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra Pravěké akvárium Albi Hra Pravěké akvárium Albi
 zaujímavá sada pre deti od 8 rokov umožní chovať pradávne vodné živočíchy Praveké akvárium je špeciálnou sadou, ktorá vám umožní chovať pradávne vodné živočíchy listonohy. Sú to kôrovce z doby dinosaurov, ktorí žijú v niektorých oblastiach sveta dodnes. Súčasťou balenia je okrem akvária aj všetko potrebné príslušenstvo a podrobný návod. Prostredníctvom pravekého akvária sa môžete vrátiť v čase. Osobne objavíte a spoznáte pradávne vodné živočíchy - listonohy. Ak dodáte vajíčkam správne prostredie - destilovanú vodu, teplo a svetlo, zrodia sa vám živé praveké zvieratá - tajomné kôrovce. Sledujte, ako rastú a ako sa správajú. Máte 2 pokusy na ich prvé vypestovanie, pretože vždy stačí do vody vsypať iba polovicu vajíčok v substráte. Potom, až sa vám podarí je vypestovať a chovať až do ich dospelosti, by sa mali kôrovce opäť sami rozmnožiť a naklásť nová vajíčka do piesku. Tí najšikovnejší chovatelia teda môžu pestovať až niekoľko generácií týchto pravekých tvorov. Vedeli ste, že majú aj tzv tretie oko? Reagujú totiž na svetlo a zakaždým, keď rosvítíte baterku, k vám budú plávať. Veľmi zaujímavá sada pre deti od 8 rokov . Obsah sady : akvárium s priehľadným krytom , oddeľovací panel do akvária , vrecúško s vajíčkami listonohy so substrátom ( detritus ) , sáčok s potravou pre listonohy , balíček piesku , teplomer , dva 50 ml poháriky s viečkom , injekčná striekačka na odsávanie vody a nečistôt , hadička , lyžice , stierka , pipeta , pinzeta , zväčšovacie sklo ( lupa ) , farebný návod a inštrukcie na pestovanie listonohy v českom a slovenskom jazyku . Rozmer akvária : 23,5 cm x 18,5 cm x 6,5 cm rozdelené na 2 rovnako veľké časti . 2. miesto v súťaži Hračka roka 2011 v kategórii Edukatívne hračka .
0,0 0
24
4Home AAAAA QUANTI Hra Pravěké akvárium Albi

Hra Pravěké akvárium Albi

Hra Pravěké akvárium Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • zaujímavá sada pre deti od 8 rokov
  • umožní chovať pradávne vodné živočíchy

 

Praveké akvárium je špeciálnou sadou, ktorá vám umožní chovať pradávne vodné živočíchy listonohy. Sú to kôrovce z doby dinosaurov, ktorí žijú v niektorých oblastiach sveta dodnes. Súčasťou balenia je okrem akvária aj všetko potrebné príslušenstvo a podrobný návod. Prostredníctvom pravekého akvária sa môžete vrátiť v čase. Osobne objavíte a spoznáte pradávne vodné živočíchy - listonohy. Ak dodáte vajíčkam správne prostredie - destilovanú vodu, teplo a svetlo, zrodia sa vám živé praveké zvieratá - tajomné kôrovce. Sledujte, ako rastú a ako sa správajú. Máte 2 pokusy na ich prvé vypestovanie, pretože vždy stačí do vody vsypať iba polovicu vajíčok v substráte. Potom, až sa vám podarí je vypestovať a chovať až do ich dospelosti, by sa mali kôrovce opäť sami rozmnožiť a naklásť nová vajíčka do piesku. Tí najšikovnejší chovatelia teda môžu pestovať až niekoľko generácií týchto pravekých tvorov. Vedeli ste, že majú aj tzv tretie oko? Reagujú totiž na svetlo a zakaždým, keď rosvítíte baterku, k vám budú plávať. Veľmi zaujímavá sada pre deti od 8 rokov .

 

Obsah sady :

akvárium s priehľadným krytom , oddeľovací panel do akvária , vrecúško s vajíčkami listonohy so substrátom ( detritus ) , sáčok s potravou pre listonohy , balíček piesku , teplomer , dva 50 ml poháriky s viečkom , injekčná striekačka na odsávanie vody a nečistôt , hadička , lyžice , stierka , pipeta , pinzeta , zväčšovacie sklo ( lupa ) , farebný návod a inštrukcie na pestovanie listonohy v českom a slovenskom jazyku .

 

 

Rozmer akvária : 23,5 cm x 18,5 cm x 6,5 cm rozdelené na 2 rovnako veľké časti .

 

 

2. miesto v súťaži Hračka roka 2011 v kategórii Edukatívne hračka .

Odporúčaný vek od: 8 rokov
Počet hráčov: 1
Približná doba hrania: 60 až 120 min
 502453
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť