Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hra V kostce - Svět Albi Hra V kostce - Svět Albi
 rýchla a zábavná hra pre 1 a viac hráčov od 8 rokov Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si behom 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Čo všetko si zapamätáš počas 10 sekúnd? Desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Pre 1 a viac hráčov vo veku od 8 rokov. V krabičke v tvare kocky sa skrýva 71 kariet s obrázkami a informáciami o rôznych krajinách sveta. Vašou úlohou je si za 10 sekúnd zapamätať z karty čo najviac a potom správne zodpovedať otázku, ktorá sa karty týka. Kto získa najviac kariet za 10 minút, vyhráva! Príklady otázok: Ako sa volá hlavné mesto Egypta? Koľko pruhov má mexická zástava? Ako sa volajú dve moria, ktoré omývajú Nemecko? Ale treba aj typu: Koľko klokanov je na obrázku? Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov.
0,0 0
14
4Home AAAAA QUANTI Hra V kostce - Svět Albi

Hra V kostce - Svět Albi

Výpredaj

Hra V kostce - Svět Albi

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • rýchla a zábavná hra
  • pre 1 a viac hráčov od 8 rokov

 

Zahrajte si rýchlu a zábavnú hru Svet v kocke. Cieľom hry je zapamätať si behom 10 sekúnd čo najviac kartičiek s obrázkom. Súčasťou hry je 71 kariet. Čo všetko si zapamätáš počas 10 sekúnd? Desaťminútová hra na precvičenie pamäti. Pre 1 a viac hráčov vo veku od 8 rokov. V krabičke v tvare kocky sa skrýva 71 kariet s obrázkami a informáciami o rôznych krajinách sveta. Vašou úlohou je si za 10 sekúnd zapamätať z karty čo najviac a potom správne zodpovedať otázku, ktorá sa karty týka. Kto získa najviac kariet za 10 minút, vyhráva!

 

Príklady otázok:

  • Ako sa volá hlavné mesto Egypta?
  • Koľko pruhov má mexická zástava?
  • Ako sa volajú dve moria, ktoré omývajú Nemecko?
  • Ale treba aj typu: Koľko klokanov je na obrázku?

 

Vhodné pre 1 a viac hráčov od 8 rokov.

Odporúčaný vek od: 8 rokov
Počet hráčov: 1 až 8
Približná doba hrania: do 30 min
 502444
Zdieľať
albi

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť