Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hrejúce vankúšiky Hrejúce vankúšiky
Zmrznuté ruky, prechladnutiu chrbát a ďalšie neduhy, kedy potrebujete udržať časť tela v teple. To už Vás nyny trápiť nemusí. Sú tu pre Vás príjemné hrejúce vankúšiky. Sú extrémne tenké, a preto sú vhodné na umiestnenie kamkoľvek, kde potrebujete zahriať. Až vankúšik vychladne, vyhoďte ho do bežného odpadu. Originálny darček pre každého, kto trpí na chlad.Vankúšik sa aktivuje pri kontakte so vzduchom - je to okamžitý zdroj tepla (cca 40 ° C), vydrží cca 8-10 hodín. Vankúšik sa plne rozohreje približne do 5tich minút.Ako hrejúce vankúšiky aktivovať: Vytiahnite hrejúce vankúšik z obalu. Opatrne odlepte papier zo spodnej strany vankúšika. Nalepte hrejúce vankúšik na miesto (napr. Do topánky), kde chcete, aby Vás hrial.Technická špecifikácia:   Obsah vankúšika: Soľ, zemina, železný prášok, aktívny uhlík, voda   Netoxický, bez zápachu
1,5 1
2

Hrejúce vankúšiky

Hrejúce vankúšiky

Dostupnosť: Vypredané

PopisZmrznuté ruky, prechladnutiu chrbát a ďalšie neduhy, kedy potrebujete udržať časť tela v teple. To už Vás nyny trápiť nemusí. Sú tu pre Vás príjemné hrejúce vankúšiky. Sú extrémne tenké, a preto sú vhodné na umiestnenie kamkoľvek, kde potrebujete zahriať. Až vankúšik vychladne, vyhoďte ho do bežného odpadu. Originálny darček pre každého, kto trpí na chlad.
 
Vankúšik sa aktivuje pri kontakte so vzduchom - je to okamžitý zdroj tepla (cca 40 ° C), vydrží cca 8-10 hodín. Vankúšik sa plne rozohreje približne do 5tich minút.
 
Ako hrejúce vankúšiky aktivovať: Vytiahnite hrejúce vankúšik z obalu. Opatrne odlepte papier zo spodnej strany vankúšika. Nalepte hrejúce vankúšik na miesto (napr. Do topánky), kde chcete, aby Vás hrial.
 
Technická špecifikácia:
 
   Obsah vankúšika: Soľ, zemina, železný prášok, aktívny uhlík, voda
   Netoxický, bez zápachu

Dĺžka (cm): 13 cm
Šírka (cm): 10 cm
Výška (cm): 0,3 cm
 351955
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť