Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hrnce na cestoviny Hrnce na cestoviny
 Nerezové hrnce s dierovanou pokrievkou - sadu 2 ks využijete na varenie a zároveň cedenie potravín. Vďaka dierovanej pokrievke dochádza k úniku prebytočnej pary vznikajúcej pri varení, takže Vám tekutina z hrnca nevykypí na sporák. Nasadením a natočením pokrievky dôjde k uzatvoreniu aj opätovnému otvoreniu hrnca. Hrnce sú skvelé na varenie cestovín, ryže, zemiakov a zeleniny, využijete ich aj na varenie akýchkoľvek iných pokrmov. Rozmery: pr. 16 cm, v. 9,5 cm, objem 1,5 la pr. 24 cm, v. 13,5 cm, objem 5 l.
0,0 0
24
4Home Kuchyňa a jedáleň Hrnce Hrnce na cestoviny

Hrnce na cestoviny

Hrnce na cestoviny

Dostupnosť: Vypredané

PopisNerezové hrnce s dierovanou pokrievkou - sadu 2 ks využijete na varenie a zároveň cedenie potravín. 

Vďaka dierovanej pokrievke dochádza k úniku prebytočnej pary vznikajúcej pri varení, takže Vám tekutina z hrnca nevykypí na sporák. Nasadením a natočením pokrievky dôjde k uzatvoreniu aj opätovnému otvoreniu hrnca. Hrnce sú skvelé na varenie cestovín, ryže, zemiakov a zeleniny, využijete ich aj na varenie akýchkoľvek iných pokrmov. 

Rozmery: pr. 16 cm, v. 9,5 cm, objem 1,5 la pr. 24 cm, v. 13,5 cm, objem 5 l.

 123714
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť