Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hyundai WM 250 pračka mini Hyundai WM 250 pračka mini
Minipráčka Hyundai WM 250 je užitočným pomocníkom predovšetkým tam, kde nie je štandardné pripojenie na vodu, či pre klasickú práčku nie je dostatok miesta. Svoje uplatnenie preto nájde v menších domácnostiach, chatách, či študentských internátoch.Vďaka malým rozmerom i nízkej hmotnosti ju oceníte pri cestovaní, aj na dovolenke. Umožňuje pranie akéhokoľvek bielizne, vrátane chúlostivého, ktoré je inak nutné prať v ruke.Využíva klasického vírivého prania, bez ohrevu a vyperie až 2,5 kg bielizne s minimálnou spotrebou vody, elektriny i pracích prostriedkov (max. 19 l 50 ° C teplej vody). Dĺžku pranie ľahko nastavíte pomocou 15minutového časovača.Nechýba hadice pre ľahké vypúšťanie vody.Vlastnosti:  Vhodná pre menšie domácnosti, chaty, dovolenku, cestovanie a pod.  Určená aj pre drobné a chúlostivé prádlo namiesto ručného prania Systém - vírivé pranie Kapacita bielizne až 2,5 kg Spotreba vody max.19 l Maximálna teplota vody pre pranie 50 ° C  15-minútový časovač Nízke náklady na vodu, energiu a pracie prostriedky Jednoduché ovládanie a inštalácia Bez ohrevu vody Hlučnosť <57 dB  Príkon 170 W
0,0 0
60
4Home Upratovanie Pranie a sušenie Ručné práčky Hyundai WM 250 pračka mini

Hyundai WM 250 pračka mini

Doprava zadarmo

Hyundai WM 250 pračka mini

Dostupnosť: Vypredané

PopisMinipráčka Hyundai WM 250 je užitočným pomocníkom predovšetkým tam, kde nie je štandardné pripojenie na vodu, či pre klasickú práčku nie je dostatok miesta. Svoje uplatnenie preto nájde v menších domácnostiach, chatách, či študentských internátoch.
 
Vďaka malým rozmerom i nízkej hmotnosti ju oceníte pri cestovaní, aj na dovolenke. Umožňuje pranie akéhokoľvek bielizne, vrátane chúlostivého, ktoré je inak nutné prať v ruke.
 
Využíva klasického vírivého prania, bez ohrevu a vyperie až 2,5 kg bielizne s minimálnou spotrebou vody, elektriny i pracích prostriedkov (max. 19 l 50 ° C teplej vody). Dĺžku pranie ľahko nastavíte pomocou 15minutového časovača.
Nechýba hadice pre ľahké vypúšťanie vody.
 
Vlastnosti:
 •  Vhodná pre menšie domácnosti, chaty, dovolenku, cestovanie a pod.
 •  Určená aj pre drobné a chúlostivé prádlo namiesto ručného prania
 • Systém - vírivé pranie
 • Kapacita bielizne až 2,5 kg
 • Spotreba vody max.19 l
 • Maximálna teplota vody pre pranie 50 ° C
 •  15-minútový časovač
 • Nízke náklady na vodu, energiu a pracie prostriedky
 • Jednoduché ovládanie a inštalácia
 • Bez ohrevu vody
 • Hlučnosť <57 dB
 •  Príkon 170 W

Farba: modrá
Hĺbka (cm): 35,5 cm
Hmotnosť: 5,4 kg
Príkon: 170 W
Šírka (cm): 36,5 cm
Výška (cm): 50 cm
 104776
Zdieľať
hyundai

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť