Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
InfraMar 3002 Infrasauna InfraMar 3002 Infrasauna
Infrasauna Inframar 3002 sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Inframar 3002 umožňuje vychutnať čaro saunovanie trom osobám naraz. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj priestrannejším byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.ŽiaričeV infrasaune je rozmiestnených šesť keramických ohrievačov, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú veľmi rýchlo. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Obstarávacie náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovanie (3x týždenne 45 min) vydrží cca 60 rokov.ZdraviePravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.SpotrebaPrevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.Parametre:Farba skla: priehľadnáDvere: tvrdené sklo, sklenené dvere s dreveným rámomIonizátor: ánoMateriál: hemlockNapätie: 220 - 240V / 50HzOpierka chrbta: nieOsvetlenie: vnútorné 1 ks svetla na čítanie, 2 ks strešných svetielPočet osôb v infrasaune: 3Počet ohrievačov: 6Polička na nápoje: 2xRádio / Mp3: ánoStrešná ventilácia: ánoTeplotný senzor: ánoHrúbka skla: 5mmTvar infrasauny: rohováTyp ohrevu infrasauny: KeramikaUmiestnenie ovládacieho panelu: vnútorné + vonkajšieVešiak na uteráky: áno
0,0 0
1207
4Home Krása a zdravie Infrasauny InfraMar 3002 Infrasauna

InfraMar 3002 Infrasauna

InfraMar 3002 Infrasauna

Dostupnosť: Vypredané

PopisInfrasauna Inframar 3002 sa vďaka svojmu dizajnu hodí do každého interiéru. Pri výrobe bolo použité kvalitného dreva kanadského jedlovca - hemlock. Inframar 3002 umožňuje vychutnať čaro saunovanie trom osobám naraz. Malé rozmery dovoľujú infrasaunu umiestniť v rodinnom dome aj priestrannejším byte. Sklenené dvere umožňujú pohodlný výhľad po okolí sauny. Súčasťou výbavy je ionizér a rádio / mp3 prehrávač.
 
Žiariče
V infrasaune je rozmiestnených šesť keramických ohrievačov, ktoré pracujú s povrchovou teplotou 250 až 300 stupňov Celzia. V porovnaní s karbónovými sa keramické žiariče zahrejú veľmi rýchlo. Nevýhodou môže byť vyššia spotreba, ale vždy záleží na type infrasauny. Obstarávacie náklady tohto typu žiaričov sú nižšie, životnosť je cca 8 000 hodín. Pri bežnom saunovanie (3x týždenne 45 min) vydrží cca 60 rokov.
 
Zdravie
Pravidelné používanie infrasáun pozitívne ovplyvňuje ľudské zdravie. Saunovanie znižuje bolesť, obmedzuje stuhnutosť kĺbov, zvyšuje prekrvenie a pôsobí protizápalovo. V neposlednom řaděnavozuje psychickú pohodu, znižuje svalový spazmus a posilňuje kardiovasklulární kondíciu. Infrasaunu je možné používať aj v prípadoch, kde zdravotný stav nedovoľuje použitie klasickej sauny. Samotné saunovanie navodzuje príjemný pocit pohody, uvoľnenia a relaxácie. Infrasauny sú natoľko bezpečné, že sa ich technológia používa aj v detských inkubátoroch.
 
Spotreba
Prevádzka infrasáun je v porovnaní s klasickými saunami výrazne úspornejšie. Hlavným dôvodom je nižšia prevádzková teplota. Infračervené žiarenie preniká hlboko do tkaniva, preto nie je potrebné saunovací procedúru opakovať v niekoľkých cykloch za sebou, ako tomu je u fínskej sauny.
 
Parametre:
Farba skla: priehľadná
Dvere: tvrdené sklo, sklenené dvere s dreveným rámom
Ionizátor: áno
Materiál: hemlock
Napätie: 220 - 240V / 50Hz
Opierka chrbta: nie
Osvetlenie: vnútorné 1 ks svetla na čítanie, 2 ks strešných svetiel
Počet osôb v infrasaune: 3
Počet ohrievačov: 6
Polička na nápoje: 2x
Rádio / Mp3: áno
Strešná ventilácia: áno
Teplotný senzor: áno
Hrúbka skla: 5mm
Tvar infrasauny: rohová
Typ ohrevu infrasauny: Keramika
Umiestnenie ovládacieho panelu: vnútorné + vonkajšie
Vešiak na uteráky: áno

Dĺžka (cm): 137 cm
Hmotnosť: 183 kg
Materiál: sklo + drevo
Príkon: 2400 W
Šírka (cm): 137 cm
Výška (cm): 190 cm
 351932
Zdieľať
marimex

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť