Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Inteligentná plastelína magnetická Inteligentná plastelína magnetická
 Inteligentná plastelína je úžasná protistresová hračka - kto nevyskúšal, nepochopí. Vezmite si ju treba do práce a nechajte ju na svojom stole. Uvidíte, že ju budete musieť stále trhať, mačkať a používať ju na uvoľnenie a upokojenie. Medzitým Váš mozog bude naplno vymýšľať kreatívne nápady. Čoskoro v sebe objavíte schopnosti, o ktorých ste ani netušili. Táto magnetická plastelína reaguje na supersilný magnet, ktorý je priložený v balení.
0,0 0
11

Inteligentná plastelína magnetická

Inteligentná plastelína magnetická

Dostupnosť: Vypredané

PopisInteligentná plastelína je úžasná protistresová hračka - kto nevyskúšal, nepochopí. Vezmite si ju treba do práce a nechajte ju na svojom stole. Uvidíte, že ju budete musieť stále trhať, mačkať a používať ju na uvoľnenie a upokojenie. Medzitým Váš mozog bude naplno vymýšľať kreatívne nápady. Čoskoro v sebe objavíte schopnosti, o ktorých ste ani netušili. Táto magnetická plastelína reaguje na supersilný magnet, ktorý je priložený v balení.

 500797
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť