Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
kámoš s pet fľašou kyjen kámoš s pet fľašou kyjen
 chráni pred poranením ďasien zachová všetok pôžitok z hry Úplne unikátnou hračkou je plyšový obal na PET fľaše v tvare zvieratka, ktorý urobí nejednému psíkovi veľkú radosť. Mnoho psov miluje hru s PET fľašami, hryzú a hryzú, majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľaša vydáva, deformujú plast a hra ich naozaj baví. Často si však pri hre porania okúsanými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké. Tomu však môže zabrániť tento obal.Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom, ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť, chráni psa pred priamym kontaktom s plastom, takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše. Zároveň však zachová všetok pôžitok z hry, vrátane zvukov PET fľaše. PET fľaša je súčasťou hračky, možno však použiť aj väčšinu PET fľaší z bežne predávaných 0,5 l nápojov. PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky, ktorý psík nemôže sám rozopnúť. Plyšáčiky majú veľmi príjemný materiál a uznajte sami, že sú to naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom, ale aj cenou. Aj tieto plyšové hračky sú určené na hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti, aby nedošlo k ich prehltnutiu. Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika. Aj keď sú tieto hračky navrhnuté pre deštruktorov a úporných žuvačov, dbajte na ich bezpečnosť.
0,0 0
10

kámoš s pet fľašou kyjen

kámoš s pet fľašou kyjen

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • chráni pred poranením ďasien
  • zachová všetok pôžitok z hry

Úplne unikátnou hračkou je plyšový obal na PET fľaše v tvare zvieratka, ktorý urobí nejednému psíkovi veľkú radosť. Mnoho psov miluje hru s PET fľašami, hryzú a hryzú, majú radosť zo zvuku, ktorý PET fľaša vydáva, deformujú plast a hra ich naozaj baví. Často si však pri hre porania okúsanými ostrými okrajmi PET fľaše ďasná. Aj riziko prehltnutia častí plastu alebo viečka je veľké. Tomu však môže zabrániť tento obal.
Vnútorná strana tohto plyšáčika je podšitá superpevným materiálom, ktorý zaisťuje jeho trvanlivosť, chráni psa pred priamym kontaktom s plastom, takže zabraňuje poraneniu ďasien a znemožňuje prehltnutie častí PET fľaše. Zároveň však zachová všetok pôžitok z hry, vrátane zvukov PET fľaše. PET fľaša je súčasťou hračky, možno však použiť aj väčšinu PET fľaší z bežne predávaných 0,5 l nápojov. PET fľašu zaistíte proti vypadnutiu z obalu kvalitným suchým zipsom na spodu hračky, ktorý psík nemôže sám rozopnúť. Plyšáčiky majú veľmi príjemný materiál a uznajte sami, že sú to naozaj sympaťáci a to nielen svojím vzhľadom, ale aj cenou. Aj tieto plyšové hračky sú určené na hru pod dozorom, v prípade poškodenia hračky odstráňte malé časti, aby nedošlo k ich prehltnutiu. Vyberajte veľkosť a typ hračky podľa veľkosti a temperamentu svojho maznáčika. Aj keď sú tieto hračky navrhnuté pre deštruktorov a úporných žuvačov, dbajte na ich bezpečnosť.

 400658
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť