Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Conrad Kazetový enkodér na prevod MC kaziet Conrad Kazetový enkodér na prevod MC kaziet
Enkodér Ion Tape Express umožňuje veľmi ľahko konvertovať kazety s hudobnými a audio nahrávkami do pripojeného počítača. Konečne môžete svoje staré obľúbené tituly uložiť na CD alebo do prehrávača MP3 a počúvať ich v moderných formátoch každý deň. Tape Express možno ľahko pomocou jediného USB kábla prepojiť s počítačom. Vďaka softvéru, ktorý je súčasťou dodávky, tak môžete ukladať hudbu priamo na váš počítač. Praktický enkodér sa zmestí do každého vrecka a pri prevádzke na batérie ho môžete použiť ako prenosný prehrávač. Staré spomienky, kazety s najobľúbenejšou hudbou, zostrihy z rádia alebo obľúbené záznamy z detstva môžete opäť počúvať doma alebo v aute na cestách. Tape Express je napájaný cez USB kábel z počítača (alebo vlastnými batériami), nie je teda potreba sieťový adaptér. Enkodér Tape Express sa dodáva s exkluzívnym softwarom "EZ Tape Converter" od firmy ION. Vďaka tomuto výkonnému softvéru s jednoduchou a intuitívnou obsluhou je možné v niekoľkých málo krokoch nahrať kazetu do počítača alebo preniesť priamo na iTunes ®. Vybavenie: Jednoduchá digitalizácia MC kaziet cez USB do formátu MP3 Prenos hudby na iTunes ® * Kompaktné prevedenie Napájanie cez USB alebo batériami Softvér je súčasťou dodávky Vlastnosti: Pre všetky druhy kaziet, aj pre kazety chróm / metal Obojsmerný prevádzku (nie je potrebné otáčať kazety) Prenos hudby na iTunes ® Audio výstup (3,5 mm) pre pripojenie k HiFi Výstup pre slúchadlá (3,5 mm) Obsah dodávky: Enkodér, kábel USB, softvér pre konverziu audiozáznamov "EZ Tape Converter Technické parametre: farba: strieborná + čierna napájanie 2x batérie AA/LR6, nie sú súčasťou dodávky prevádzkové napätie 2x batérie AA (nie sú súčasťou dodávky)
0,0 0
35
4Home Domáce spotrebiče Elektronika a príslušenstvo Conrad Kazetový enkodér na prevod MC kaziet

Conrad Kazetový enkodér na prevod MC kaziet

Conrad Kazetový enkodér na prevod MC kaziet

Dostupnosť: Vypredané

PopisEnkodér Ion Tape Express umožňuje veľmi ľahko konvertovať kazety s hudobnými a audio nahrávkami do pripojeného počítača. Konečne môžete svoje staré obľúbené tituly uložiť na CD alebo do prehrávača MP3 a počúvať ich v moderných formátoch každý deň. Tape Express možno ľahko pomocou jediného USB kábla prepojiť s počítačom. Vďaka softvéru, ktorý je súčasťou dodávky, tak môžete ukladať hudbu priamo na váš počítač.

Praktický enkodér sa zmestí do každého vrecka a pri prevádzke na batérie ho môžete použiť ako prenosný prehrávač. Staré spomienky, kazety s najobľúbenejšou hudbou, zostrihy z rádia alebo obľúbené záznamy z detstva môžete opäť počúvať doma alebo v aute na cestách. Tape Express je napájaný cez USB kábel z počítača (alebo vlastnými batériami), nie je teda potreba sieťový adaptér. Enkodér Tape Express sa dodáva s exkluzívnym softwarom "EZ Tape Converter" od firmy ION. Vďaka tomuto výkonnému softvéru s jednoduchou a intuitívnou obsluhou je možné v niekoľkých málo krokoch nahrať kazetu do počítača alebo preniesť priamo na iTunes ®.

Vybavenie:

 • Jednoduchá digitalizácia MC kaziet cez USB do formátu MP3
 • Prenos hudby na iTunes ® * Kompaktné prevedenie
 • Napájanie cez USB alebo batériami
 • Softvér je súčasťou dodávky Vlastnosti:
 • Pre všetky druhy kaziet, aj pre kazety chróm / metal
 • Obojsmerný prevádzku (nie je potrebné otáčať kazety)
 • Prenos hudby na iTunes ®
 • Audio výstup (3,5 mm) pre pripojenie k HiFi
 • Výstup pre slúchadlá (3,5 mm)

Obsah dodávky: Enkodér, kábel USB, softvér pre konverziu audiozáznamov "EZ Tape Converter

Technické parametre:

 • farba: strieborná + čierna
 • napájanie 2x batérie AA/LR6, nie sú súčasťou dodávky
 • prevádzkové napätie 2x batérie AA (nie sú súčasťou dodávky)


 

Farba: čierna
Hĺbka (cm): 3 cm
Šírka (cm): 8,5 cm
Výška (cm): 11,5 cm
 346418
Zdieľať
conrad

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť