Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kemo M100N odpudzovač kún do auta Kemo M100N odpudzovač kún do auta
Odpudzovač kún do auta Kemo M100N. Efektívna ochrana proti škodám, ktoré spôsobujú kuny. Generuje agresívne ultrazvukový tón, ktorý je kunám nepríjemný,  preto sa mu vyhýbajú. Vysoké ultrazvukové tóny nie sú pre ľudí počuteľné. Zariadenie je napájané z elektrickej siete automobilu 12 V a je určené pre montáž do motorového priestoru. Elektronika je chránená proti nečistotám a vlhkosti. Frekvencia ultrazvuku: cca 23 KHz. Piezo ultrazvukový výškový reproduktor s uhlom vyžarovania 150 °.
1,5 2
15

Kemo M100N odpudzovač kún do auta

Výpredaj

Kemo M100N odpudzovač kún do auta

Dostupnosť: Vypredané

PopisOdpudzovač kún do auta Kemo M100N. Efektívna ochrana proti škodám, ktoré spôsobujú kuny. Generuje agresívne ultrazvukový tón, ktorý je kunám nepríjemný,  preto sa mu vyhýbajú. Vysoké ultrazvukové tóny nie sú pre ľudí počuteľné. Zariadenie je napájané z elektrickej siete automobilu 12 V a je určené pre montáž do motorového priestoru. Elektronika je chránená proti nečistotám a vlhkosti. Frekvencia ultrazvuku: cca 23 KHz. Piezo ultrazvukový výškový reproduktor s uhlom vyžarovania 150 °.

Dĺžka (cm): 7 cm
Príkon: 0,1 W
Šírka (cm): 5 cm
Výška (cm): 3 cm
 674773
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť