Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Keramický nôž, 17,5 cm Keramický nôž, 17,5 cm
 neničia vitamíny neuvoľňujú kovovú chuť udržia si ostrosť mnoho rokov ostrie je vyrobené z oxidu zirkónia a svojou tvrdosťou sa blíži diamantu dokonale vyvážené ťažisko nepriľnavý povrch Čierne keramické nože ZIRCON znamenajú vysoký komfort bez akéhokoľvek brúsenia! Materiál, z ktorého je čepeľ pri vysokom tlaku a teplote vyrobená, pochádza z kozmického výskumu, a to jej prepožičiava unikátne vlastnosti. Keramické nože sú vyrobené z oxidu zirkónia, sú ľahké a pritom 2 x tvrdšie ako oceľ. Podobne ako diamant sú absolútne chemicky stále. V krájaných potravinách teda zanechávajú všetky vitamíny a enzýmy, ktoré bežné kovové nože ničia. Povrch čepele nie je lepivý a uľahčuje napríklad krájanie paradajok či vajec. Keramické nože sú tiež omnoho ľahšie, majú dokonale vyvážené ťažisko, takže perfektne sedia v ruke. Ponúkame v 4 veľkostiach - 1.čepeľ 7 cm, celková dĺžka 17,5 cm, 2. čepeľ 10 cm, celková dĺžka 20 cm, 3. čepeľ 12,5 cm, celková dĺžka 23,5 cm, 4. čepeľ 14,5 cm, celková dĺžka 26 cm. Materiál: keramika, plast.
0,0 0
5
4Home Kuchyňa a jedáleň Kuchynské nože Keramický nôž, 17,5 cm

Keramický nôž, 17,5 cm

Výpredaj

Keramický nôž, 17,5 cm

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • neničia vitamíny
  • neuvoľňujú kovovú chuť
  • udržia si ostrosť mnoho rokov
  • ostrie je vyrobené z oxidu zirkónia a svojou tvrdosťou sa blíži diamantu
  • dokonale vyvážené ťažisko
  • nepriľnavý povrch

Čierne keramické nože ZIRCON znamenajú vysoký komfort bez akéhokoľvek brúsenia! Materiál, z ktorého je čepeľ pri vysokom tlaku a teplote vyrobená, pochádza z kozmického výskumu, a to jej prepožičiava unikátne vlastnosti. Keramické nože sú vyrobené z oxidu zirkónia, sú ľahké a pritom 2 x tvrdšie ako oceľ. Podobne ako diamant sú absolútne chemicky stále. V krájaných potravinách teda zanechávajú všetky vitamíny a enzýmy, ktoré bežné kovové nože ničia. Povrch čepele nie je lepivý a uľahčuje napríklad krájanie paradajok či vajec. Keramické nože sú tiež omnoho ľahšie, majú dokonale vyvážené ťažisko, takže perfektne sedia v ruke. Ponúkame v 4 veľkostiach - 1.čepeľ 7 cm, celková dĺžka 17,5 cm, 2. čepeľ 10 cm, celková dĺžka 20 cm, 3. čepeľ 12,5 cm, celková dĺžka 23,5 cm, 4. čepeľ 14,5 cm, celková dĺžka 26 cm. Materiál: keramika, plast.

Materiál: keramika
Veľkosť: 17,5 cm
Veľkosť:
 110301
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť