Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Korkové zátky Wine and Bar, 3 ks Korkové zátky Wine and Bar, 3 ks
Korkové zátky Wine and Bar pre bežnú i slávnostnú príležitosť! Zdrojom inšpirácie bola tradičná výroba vína, v ktorom korok slúži na utesnenie fľaše. V súčasnej dobe, sú tiež použité iné materiály.Aurélien Barbry vytvoril originálnu sériu Wine & Bar, ktorá je vyrobená z korku. Každý produkt má osobitý výraz. Aurélien Barbry vysvetľuje: "Moje návrhy sú založené na objekty. V každodennom používaní som předdefinoval ich použitie a našiel nové tvary a výrazy, ktoré dajú nový život do objektu. Často stačí vypiť jeden pohár vína denne." Umývajte pod tečúcou vodou.
0,0 0
12
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne Domáci bar Korkové zátky Wine and Bar, 3 ks

Korkové zátky Wine and Bar, 3 ks

Korkové zátky Wine and Bar, 3 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisKorkové zátky Wine and Bar pre bežnú i slávnostnú príležitosť! Zdrojom inšpirácie bola tradičná výroba vína, v ktorom korok slúži na utesnenie fľaše. V súčasnej dobe, sú tiež použité iné materiály.
 
Aurélien Barbry vytvoril originálnu sériu Wine & Bar, ktorá je vyrobená z korku. Každý produkt má osobitý výraz. Aurélien Barbry vysvetľuje: "Moje návrhy sú založené na objekty. V každodennom používaní som předdefinoval ich použitie a našiel nové tvary a výrazy, ktoré dajú nový život do objektu. Často stačí vypiť jeden pohár vína denne." Umývajte pod tečúcou vodou.

Farba: hnedá
Materiál: korok
 102929
Zdieľať
normanncopenhagen

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť