Menu
LanitPlast Kotviaca súprava pre domček LanitStorage LanitPlast Kotviaca súprava pre domček LanitStorage
 Kotviaca súprava k domčekom LanitStorage. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému podkladu. Obsahbalenia:- 4x rohový plech- 12x úchytný pliešok- 16x skrutka a kovová hmoždinka do betónu Domček možno k zemi primontovať dvoma spôsobmi: a) Pomocou kotviace sady, ktorú si dokúpite - tá obsahuje 4 rohové plechy, pomocou ktorých zabezpečíte pravouhlosť líšt základového rámu, potom obsahuje přichytávací pliešky, ktoré sa na jednom konci priskrutkujú do základového rámu a na druhom konci sa pomocou priložených hmoždiniek do betónu pevne priskrutkujú do podkladu. Ďalej obsahuje zodpovedajúci počet kovových hmoždiniek do betónu. b) Iba pomocou bežných skrutiek do bežných hmoždiniek priamo skrz základový rám (skrutky ani hmoždinky nie sú v balení priložené). Nejedná sa o tak premyslené riešenie ako je kotviace sada, ale ak máte doma zbytočné skrutky a hmoždinky, tak ho možno úspešne využiť a zároveň ušetriť za kotviace sadu. Základňa k domčeku, ktorú možno tiež prikúpiť, neslúžia ako kotviaci prvok k zemi. Ide o predovšetkým o konštrukciu, ktorá spevní celý domček a umožní veľmi jednoducho primontovať dodatočnú podlahu k domčeku. Upozornenie:Táto montážna sada je vhodná len pre kovové domčeky LanitStorage a "nepasuje" na domčeky od iných výrobcov.
0,0 0
17

LanitPlast Kotviaca súprava pre domček LanitStorage

LanitPlast Kotviaca súprava pre domček LanitStorage

Dostupnosť: Vypredané

PopisKotviaca súprava k domčekom LanitStorage. Jedná sa o sadu prvkov, pomocou ktorých jednoducho a správne primontujete domček k pevnému podkladu.

Obsahbalenia:
- 4x rohový plech
- 12x úchytný pliešok
- 16x skrutka a kovová hmoždinka do betónu

Domček možno k zemi primontovať dvoma spôsobmi:

a) Pomocou kotviace sady, ktorú si dokúpite - tá obsahuje 4 rohové plechy, pomocou ktorých zabezpečíte pravouhlosť líšt základového rámu, potom obsahuje přichytávací pliešky, ktoré sa na jednom konci priskrutkujú do základového rámu a na druhom konci sa pomocou priložených hmoždiniek do betónu pevne priskrutkujú do podkladu. Ďalej obsahuje zodpovedajúci počet kovových hmoždiniek do betónu.

b) Iba pomocou bežných skrutiek do bežných hmoždiniek priamo skrz základový rám (skrutky ani hmoždinky nie sú v balení priložené). Nejedná sa o tak premyslené riešenie ako je kotviace sada, ale ak máte doma zbytočné skrutky a hmoždinky, tak ho možno úspešne využiť a zároveň ušetriť za kotviace sadu.

Základňa k domčeku, ktorú možno tiež prikúpiť, neslúžia ako kotviaci prvok k zemi. Ide o predovšetkým o konštrukciu, ktorá spevní celý domček a umožní veľmi jednoducho primontovať dodatočnú podlahu k domčeku.

Upozornenie:
Táto montážna sada je vhodná len pre kovové domčeky LanitStorage a "nepasuje" na domčeky od iných výrobcov.

Materiál: plech
 604029
Zdieľať
lanitplast

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť