Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kreslo Icon 02, strieborné Kreslo Icon 02, strieborné
Kreslo Icon 02.Sedací nábytok Icon je pokusom zotrieť hranicu medzi vnútorným a vonkajším nábytkom a interiérom aj exteriérom ako takým. Je to pokus o hľadanie kultových príbehov starých foriem v nových súvislostiach. Základnou prioritou bolo nájsť kultové desing a objekty známe širokej verejnosti. Prvý návrh bol Louis stolička. Všeobecne platí, že najznámejšie sú Icon, ktorej charakteristické krivky boli vďačné za tému líniu drôtu.
0,0 0
3640

Kreslo Icon 02, strieborné

Doprava zadarmo

Kreslo Icon 02, strieborné

Dostupnosť: Vypredané

PopisKreslo Icon 02.
 
Sedací nábytok Icon je pokusom zotrieť hranicu medzi vnútorným a vonkajším nábytkom a interiérom aj exteriérom ako takým. Je to pokus o hľadanie kultových príbehov starých foriem v nových súvislostiach. Základnou prioritou bolo nájsť kultové desing a objekty známe širokej verejnosti. Prvý návrh bol Louis stolička. Všeobecne platí, že najznámejšie sú Icon, ktorej charakteristické krivky boli vďačné za tému líniu drôtu.

Farba: strieborná
Materiál: kov
 700114
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť