Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Kvitnúce čaje, čierny čaj Kvitnúce čaje, čierny čaj
 naozajstný zážitok z čaju Kvitnúci čaj je čaj viazaný do guľovitých orieškov. Tajomstvom viazanie čajových lístkov do týchto unikátnych umeleckých diel vládne len úzka skupina čínskych majstrov, preto je kvitnúci čaj tak vzácny. Vo vnútri každého oriešku kvitnúceho čaju je viazaný kvet rôznych farieb a veľkostí. Kvitnúci čaj sa rozvinie, pokiaľ ho vložíte do nádoby, najlepšie sklenenej, s horúcou vodou. Horúca voda spôsobí, že sa čajové lístky začnú pomaly otvárať, a uvoľnia kvet, ktorý sa skrýva vo vnútri. Pravý kvitnúci čaj je vyrobený len z tých najlepších lístkov bieleho a čierneho čaju. Čierny čaj používaný k výrobe kvitnúceho čaju je v Číne známy ako čaj červený, a to z toho dôvodu, že je pri lúhovaní sfarbený do červena. Tento čierny čaj má veľmi jemnú chuť, pretože sa získava z púčikov Bai Hao Yin Zhen rovnako ako biely čaj. Rozdiel medzi bielym a čiernym čajom je v rôznym kultivačnom procese. Balenie obsahuje: 4x Jazmínový bozk ( Rote Affaire ), 4x Západ Slnka ( Purpur Schein ), 4x Šepot vulkánu ( Vulkangeflester ), 1x Drevená darčeková krabička Tento kvitnúci čaj spĺňa najprísnejšie normy Európskej únie ( EG ) Nr 396 / 2005 o maximálnom možnom množstve obsiahnutých pesticídov a je tým najkvalitnejším kvitnúcim čajom k dostaniu na slovenskom trhu !
3,0 1
16
4Home Kuchyňa a jedáleň Čaje a káva Čaje Kvitnúce čaje, čierny čaj

Kvitnúce čaje, čierny čaj

Výpredaj

Kvitnúce čaje, čierny čaj

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • naozajstný zážitok z čaju

Kvitnúci čaj je čaj viazaný do guľovitých orieškov. Tajomstvom viazanie čajových lístkov do týchto unikátnych umeleckých diel vládne len úzka skupina čínskych majstrov, preto je kvitnúci čaj tak vzácny. Vo vnútri každého oriešku kvitnúceho čaju je viazaný kvet rôznych farieb a veľkostí.

 

Kvitnúci čaj sa rozvinie, pokiaľ ho vložíte do nádoby, najlepšie sklenenej, s horúcou vodou. Horúca voda spôsobí, že sa čajové lístky začnú pomaly otvárať, a uvoľnia kvet, ktorý sa skrýva vo vnútri. Pravý kvitnúci čaj je vyrobený len z tých najlepších lístkov bieleho a čierneho čaju.

 

Čierny čaj používaný k výrobe kvitnúceho čaju je v Číne známy ako čaj červený, a to z toho dôvodu, že je pri lúhovaní sfarbený do červena. Tento čierny čaj má veľmi jemnú chuť, pretože sa získava z púčikov Bai Hao Yin Zhen rovnako ako biely čaj. Rozdiel medzi bielym a čiernym čajom je v rôznym kultivačnom procese.

 

 

Balenie obsahuje: 4x Jazmínový bozk ( Rote Affaire ), 4x Západ Slnka ( Purpur Schein ), 4x Šepot vulkánu ( Vulkangeflester ), 1x Drevená darčeková krabička

 

 

Tento kvitnúci čaj spĺňa najprísnejšie normy Európskej únie ( EG ) Nr 396 / 2005 o maximálnom možnom množstve obsiahnutých pesticídov a je tým najkvalitnejším kvitnúcim čajom k dostaniu na slovenskom trhu !

 500839
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť