Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Ľadovej panáky 12 ks Ľadovej panáky 12 ks
Chcete dokonale vychladený drink? Potom nie je nič jednoduchšie, než si dať panáka priamo z ľadu! Je to ľahké. Použite svoju fantáziu a naplňte formu na ľad čímkoľvek budete chcieť (vodou, likérom, atď). Potom dajte do mrazničky a počkajte, než sa forma zamrazí. Potom naplňte vašim obľúbeným nápojom a cool drink je na svete! Možnosti sú nekonečné. Kombinácie, ktoré Vám odporúčame je zmrazený džús a do panáky naliať vodkou, zmrazená kolesá s bourbonom, alebo zmrazený tonik s ginom.
5,0 1
7
4Home Darčeky a hračky Párty a gadgets Ľadovej panáky 12 ks

Ľadovej panáky 12 ks

Ľadovej panáky 12 ks

Dostupnosť: Vypredané

PopisChcete dokonale vychladený drink? Potom nie je nič jednoduchšie, než si dať panáka priamo z ľadu! Je to ľahké. Použite svoju fantáziu a naplňte formu na ľad čímkoľvek budete chcieť (vodou, likérom, atď). Potom dajte do mrazničky a počkajte, než sa forma zamrazí. Potom naplňte vašim obľúbeným nápojom a cool drink je na svete! Možnosti sú nekonečné. Kombinácie, ktoré Vám odporúčame je zmrazený džús a do panáky naliať vodkou, zmrazená kolesá s bourbonom, alebo zmrazený tonik s ginom.

Materiál: silikón
 591554
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť