Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Laica VT 3111 vákuová balička potravín Laica VT 3111 vákuová balička potravín
Vákuová balička LAICA VT 3111 zaručí vašim potravinám až 5 násobnú čerstvosť, kvalitu a trvanlivosť. Potraviny zabalíte do fólie, jednoducho odsajete vzduch a zatavíte dvojitým zvarom. Vďaka tomu budú chránené pred škodlivými baktériami, plesňami a mikroorganizmami. Vákuované potraviny sú bezpečne uzavreté vo vzduchoprázdne, kde si dlhodobo zachovajú dôležité vitamíny, nutričné hodnoty a chuť.Môžete ich skladovať v chladničke, mrazničke ale aj pri izbovej teplote. Suché produkty, ako napríklad strukoviny, korenie, kávu a čaj, ochránite pred parazitmi. Špeciálna baliaca technológia je vhodná aj pre uskladnenie aromatických syrov a zmesí. Inovatívny prístroj oceníte pri balení jedla na cesty, dovolenku alebo ako desiaty so sebou. Jedlo si môžete chytro nadávkovať na jednotlivé balíčky, ktoré ste schopní spotrebovať naraz. Balenie obsahuje 10 sáčkov, ktorých maximálna šírka je 30 centimetrov.
3,5 1
72
4Home Kuchyňa a jedáleň Skladovanie potravín Vakuovačky Laica VT 3111 vákuová balička potravín

Laica VT 3111 vákuová balička potravín

Doprava zadarmo

Laica VT 3111 vákuová balička potravín

Dostupnosť: Vypredané

PopisVákuová balička LAICA VT 3111 zaručí vašim potravinám až 5 násobnú čerstvosť, kvalitu a trvanlivosť. Potraviny zabalíte do fólie, jednoducho odsajete vzduch a zatavíte dvojitým zvarom. Vďaka tomu budú chránené pred škodlivými baktériami, plesňami a mikroorganizmami. Vákuované potraviny sú bezpečne uzavreté vo vzduchoprázdne, kde si dlhodobo zachovajú dôležité vitamíny, nutričné hodnoty a chuť.
 
Môžete ich skladovať v chladničke, mrazničke ale aj pri izbovej teplote. Suché produkty, ako napríklad strukoviny, korenie, kávu a čaj, ochránite pred parazitmi. Špeciálna baliaca technológia je vhodná aj pre uskladnenie aromatických syrov a zmesí. Inovatívny prístroj oceníte pri balení jedla na cesty, dovolenku alebo ako desiaty so sebou. Jedlo si môžete chytro nadávkovať na jednotlivé balíčky, ktoré ste schopní spotrebovať naraz. Balenie obsahuje 10 sáčkov, ktorých maximálna šírka je 30 centimetrov.

Farba: strieborná
Príkon: 110 W
 105969
Zdieľať
laica

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť