Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
LED smajlíci do auta LED smajlíci do auta
Každý vodič asi vie , ako ho dokážu ostatní na cestách vytočiť a šokovať , alebo naopak potešiť , či dokonca pobaviť . Tak prečo to dotyčnému nedať rovno najavo ? Blikne na neho naším smajlíkom a bez zbytočného hulákanie za volantom mu jednoducho ukážte, čo si o ňom myslíte ! " Jedná sa o novinku na slovenskom trhu .Pomocou veľkej prísavky prichytíte na zadné sklo tabuľku s mnohými LED diódami a diaľkovým ovládaním môžete posielať odkazy vodičom alebo aj okoloidúcim za vami . Odkazy môžu byť plné hnevu alebo sympatií . Do auta idúceho za vami je tak možné odkázať poďakovanie napríklad za uvoľnenie miesta v pruhu . Vodiči možno ale tiež naopak ukázať , keď sa Vám jeho chovanie za volantom zrovna nezdá.Môžete si vybrať z 5 odkazov , ktoré za seba pošlete . Smajlíky do auta nie je potrebné žiadnym zložitým spôsobom inštalovať . Stačí iba vložiť 4 AA batérie do hlavnej časti a 2 AAA batérie do ovládania . Akonáhle obidve časti prísavkami prichytíte na sklo , všetko je hotové . Kompletná montáž trvá max 3 minúty.Možnosť napájania zo zapaľovača auta , kábel je súčasťou balenia
0,0 0
26

LED smajlíci do auta

LED smajlíci do auta

Dostupnosť: Vypredané

PopisKaždý vodič asi vie , ako ho dokážu ostatní na cestách vytočiť a šokovať , alebo naopak potešiť , či dokonca pobaviť . Tak prečo to dotyčnému nedať rovno najavo ? Blikne na neho naším smajlíkom a bez zbytočného hulákanie za volantom mu jednoducho ukážte, čo si o ňom myslíte ! " Jedná sa o novinku na slovenskom trhu .
 
Pomocou veľkej prísavky prichytíte na zadné sklo tabuľku s mnohými LED diódami a diaľkovým ovládaním môžete posielať odkazy vodičom alebo aj okoloidúcim za vami . Odkazy môžu byť plné hnevu alebo sympatií . Do auta idúceho za vami je tak možné odkázať poďakovanie napríklad za uvoľnenie miesta v pruhu . Vodiči možno ale tiež naopak ukázať , keď sa Vám jeho chovanie za volantom zrovna nezdá.
 
Môžete si vybrať z 5 odkazov , ktoré za seba pošlete . Smajlíky do auta nie je potrebné žiadnym zložitým spôsobom inštalovať . Stačí iba vložiť 4 AA batérie do hlavnej časti a 2 AAA batérie do ovládania . Akonáhle obidve časti prísavkami prichytíte na sklo , všetko je hotové . Kompletná montáž trvá max 3 minúty.
 
Možnosť napájania zo zapaľovača auta , kábel je súčasťou balenia

Priemer: 17 cm
 591492
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť