Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lego Duplo Moje prvé stavanie, viacfarebná Lego Duplo Moje prvé stavanie, viacfarebná
 59 veselých a farebných prvkov 4 jedinečné a odolné karty na stavanie pre deti vo veku 1 ? - 5 rokov Začiatočnícka sada LEGO DUPLO Moje prvé stavanie obsahuje 59 veselých a farebných prvkov a 4 jedinečné a odolné karty na stavanie. Vďaka prvkom ako je panáčik, psík, okná, stoličky a pokladňa ponúka táto univerzálna sada nekonečné možnosti hry a stavania. Predškolská konštrukčná hračka navrhnutá pre deti vo veku 1 ? - 5 rokov, ktoré majú malé ručičky a veľkú predstavivosť. LEGO DUPLO ponúka dlhé hodiny zábavného stavania a pozorovania, ako sa utvára fantázia vášho dieťaťa.Taktiež obsahuje sprievodcu na stavanie. Vhodné pre deti od 1,5 do 5 rokov.V balení nájdete 59 dielikov.
0,0 0
22
4Home AAAAA QUANTI Lego Duplo Moje prvé stavanie, viacfarebná

Lego Duplo Moje prvé stavanie, viacfarebná

Výpredaj

Lego Duplo Moje prvé stavanie, viacfarebná

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • 59 veselých a farebných prvkov
  • 4 jedinečné a odolné karty na stavanie
  • pre deti vo veku 1 ? - 5 rokov

Začiatočnícka sada LEGO DUPLO Moje prvé stavanie obsahuje 59 veselých a farebných prvkov a 4 jedinečné a odolné karty na stavanie. Vďaka prvkom ako je panáčik, psík, okná, stoličky a pokladňa ponúka táto univerzálna sada nekonečné možnosti hry a stavania. Predškolská konštrukčná hračka navrhnutá pre deti vo veku 1 ? - 5 rokov, ktoré majú malé ručičky a veľkú predstavivosť. LEGO DUPLO ponúka dlhé hodiny zábavného stavania a pozorovania, ako sa utvára fantázia vášho dieťaťa.
Taktiež obsahuje sprievodcu na stavanie.

 

 

Vhodné pre deti od 1,5 do 5 rokov.
V balení nájdete 59 dielikov.

Farba: mix farieb
Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 1,5 roku
Počet dielikov: 0 ks
 604322
Zdieľať
lego

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť