Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lego Friends Zvierací salón v Heartlake Lego Friends Zvierací salón v Heartlake
 obsahuje minifigúrky bábiky Emu a Joanna a krásneho pudlíka skvelá zábava pre milovníčky zvieratiek A je to tu, v Heartlake sa slávnostne otvára zvierací salón. To nesmie nik zmeškať. Ema je veľa šikovná, ale bude rada, keď ju pomôže ešte niekto šikovný vykúpať krásneho bieleho pudlíka. Toho krásneho psíka do salónu priniesla jej kamarátka Joanna. Joanna by ešte chcela, aby psíkovi niekto šikovný zastrihli srsť a ozdobil ho mašľou. K tomu môžeš použiť otočný trimovací stôl. Aby to psíkovi pristalo ešte viac, tak ho môžeš usušiť fénom a učesať kefou. Kým Joanna čaká, až bude psík hotový, môžeš ju skrátiť dlhú chvíľu nakupovaním dobrôt a doplnkov pre jej psíka v obchodíku. Nezabudni dať psíkovi napiť, stačí len natočiť vodu do misky. Vďaka všemožným doplnkom a funkciám môžeš všetky miláčikmi v mestečku Heartlake dokonale rozmaznávať! Vhodné pre deti od 5 do 12 rokov. V balení nájdete 242 dielikov.
0,0 0
23
4Home AAAAA QUANTI Lego Friends Zvierací salón v Heartlake

Lego Friends Zvierací salón v Heartlake

Výpredaj

Lego Friends Zvierací salón v Heartlake

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • obsahuje minifigúrky bábiky Emu a Joanna a krásneho pudlíka
  • skvelá zábava pre milovníčky zvieratiek

A je to tu, v Heartlake sa slávnostne otvára zvierací salón. To nesmie nik zmeškať. Ema je veľa šikovná, ale bude rada, keď ju pomôže ešte niekto šikovný vykúpať krásneho bieleho pudlíka. Toho krásneho psíka do salónu priniesla jej kamarátka Joanna. Joanna by ešte chcela, aby psíkovi niekto šikovný zastrihli srsť a ozdobil ho mašľou. K tomu môžeš použiť otočný trimovací stôl. Aby to psíkovi pristalo ešte viac, tak ho môžeš usušiť fénom a učesať kefou. Kým Joanna čaká, až bude psík hotový, môžeš ju skrátiť dlhú chvíľu nakupovaním dobrôt a doplnkov pre jej psíka v obchodíku. Nezabudni dať psíkovi napiť, stačí len natočiť vodu do misky.

Vďaka všemožným doplnkom a funkciám môžeš všetky miláčikmi v mestečku Heartlake dokonale rozmaznávať!

 

 

Vhodné pre deti od 5 do 12 rokov.

 

 

V balení nájdete 242 dielikov.

 

 

Materiál: plast
Odporúčaný vek od: 6 rokov
Počet dielikov: 0 ks
 604639
Zdieľať
lego

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť