Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Hercules Lepiaca páska Hercules Lepiaca páska
Obojstranná lepiaca páska Power je ideálnym pomocníkom pre všetky prípady, kedy potrebujete pripevniť obraz, hrany kobercov alebo len veniec na dvere. Páska je vhodná takmer pre všetky materiály (drevo, kov, PVC, plasty, kachličky ...) a dosahuje maximálny efekt vďaka prieniku póry materiálu, ku ktorému ju pripevníte. Po odstránení nezanecháva na povrchu znečistenia a mastnotu. Vhodná do teplôt od -40 ° C až do 120 ° C.
3,0 2
8

Hercules Lepiaca páska

Hercules Lepiaca páska

Dostupnosť: Vypredané

PopisObojstranná lepiaca páska Power je ideálnym pomocníkom pre všetky prípady, kedy potrebujete pripevniť obraz, hrany kobercov alebo len veniec na dvere. Páska je vhodná takmer pre všetky materiály (drevo, kov, PVC, plasty, kachličky ...) a dosahuje maximálny efekt vďaka prieniku póry materiálu, ku ktorému ju pripevníte. Po odstránení nezanecháva na povrchu znečistenia a mastnotu. Vhodná do teplôt od -40 ° C až do 120 ° C.

Dĺžka (cm): 300 cm
 602421
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť