Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Leštidlo na nerez/meď Leštidlo na nerez/meď
 HELPER - je čistič medeného a nerezového riadu. Jedná sa o tekutý suspenzívny leštiaci prostriedok, vďaka ktorému budú Vaše medené a nerezové riady stále čisté a lesklé, ako keď ste si ho zaobstarali. Vo Vašej domácnosti nájde široké uplatnenie - hodí sa na leštenie kovového zábradlia, kovania, drobných kovových predmetov z ušľachtilých kovov, zliatiny, medi, nerezu, chrómu, striebra, ďalej na leštenie skla a zrkadiel, sklo-keramických dosiek a sporákov. Nie je vhodný na hliník. Práca s týmto čističom je veľmi jednoduchá, len nanesiete na vlhkú handričku, predmet ním dôkladne vyčistíte a v prípade riadu opláchnete vodou.
0,0 0
4

Leštidlo na nerez/meď

Leštidlo na nerez/meď

Dostupnosť: Vypredané

PopisHELPER - je čistič medeného a nerezového riadu. Jedná sa o tekutý suspenzívny leštiaci prostriedok, vďaka ktorému budú Vaše medené a nerezové riady stále čisté a lesklé, ako keď ste si ho zaobstarali. Vo Vašej domácnosti nájde široké uplatnenie - hodí sa na leštenie kovového zábradlia, kovania, drobných kovových predmetov z ušľachtilých kovov, zliatiny, medi, nerezu, chrómu, striebra, ďalej na leštenie skla a zrkadiel, sklo-keramických dosiek a sporákov. Nie je vhodný na hliník. Práca s týmto čističom je veľmi jednoduchá, len nanesiete na vlhkú handričku, predmet ním dôkladne vyčistíte a v prípade riadu opláchnete vodou.

 610496
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť