Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Lis na ovocie a zeleninu LO-7040 JUICER Concept Lis na ovocie a zeleninu LO-7040 JUICER Concept
 ZADARMOdarčekSMOOTHIEMAKER-SHAKEANDGO! Nízkootáčkový lis na ovocie a zeleninu Concept LO-7040 prináša revolúciu do oblasti odšťavovania. Spoznajte na vlastnú kožu lepšiu chuť a oveľa viac sviežosti ovocných a zeleninových štiav. Hlavnými prednosťami tohto prístroja je minimum odpadu pri súčasnom zachovaní všetkých dôležitých nutričných hodnôt a minerálnych látok. Dvojfázové odšťavovanie - drvenie vo fázi prvej a následné lisovanie odpadového materiálu vo fázi druhej, maximalizuje efekt odšťavenie. Lis ovocia LO-7040 dokáže spracovať všetky druhy ovocia, zeleniny, orechov, byliniek a pod. Milovníkov talianskej kuchyne poteší aj možnosť prípravy domáceho pesta. Atraktívny dizajn a žiarivé farebné prevedenie priamo evokuje chuť na pohárik čerstvej šťavy. Obohaťte svoj ??každodenný život množstvom vitamínov a prílivom energie!
0,0 0
150
4Home Domáce spotrebiče Odšťavovače Lis na ovocie a zeleninu LO-7040 JUICER Concept

Lis na ovocie a zeleninu LO-7040 JUICER Concept

Doprava zadarmo

Lis na ovocie a zeleninu LO-7040 JUICER Concept

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • ZADARMOdarčekSMOOTHIEMAKER-SHAKEANDGO!

 

Nízkootáčkový lis na ovocie a zeleninu Concept LO-7040 prináša revolúciu do oblasti odšťavovania. Spoznajte na vlastnú kožu lepšiu chuť a oveľa viac sviežosti ovocných a zeleninových štiav. Hlavnými prednosťami tohto prístroja je minimum odpadu pri súčasnom zachovaní všetkých dôležitých nutričných hodnôt a minerálnych látok.

 

Dvojfázové odšťavovanie - drvenie vo fázi prvej a následné lisovanie odpadového materiálu vo fázi druhej, maximalizuje efekt odšťavenie. Lis ovocia LO-7040 dokáže spracovať všetky druhy ovocia, zeleniny, orechov, byliniek a pod. Milovníkov talianskej kuchyne poteší aj možnosť prípravy domáceho pesta. Atraktívny dizajn a žiarivé farebné prevedenie priamo evokuje chuť na pohárik čerstvej šťavy. Obohaťte svoj ??každodenný život množstvom vitamínov a prílivom energie!

Farba: zelená
Materiál: plast
Objem nádoby na dužinu: 1,8 l
Objem nádoby na šťavu: 1,25 l
Príkon: 150 W
 101151
Zdieľať
concept

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť