Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fiskars SnowXpert hrablo na sneh Fiskars SnowXpert hrablo na sneh
Lopata na sneh Fiskars 143001. Veľmi odolný a súčasne ľahký zhrňovač na sneh . Hliníková násada v ergonomickom tvare s plastovým poťahom je veľmi príjemná na uchopenie a nechladí. Plastová pracovná časť je spevnená patentovanou hliníkovou lištou sneh sa na nej nelepí a skvele sa nahrňuje na lopatu . Tento nástroj, ako aj ostatné náradie v SnowXpert programe , disponuje novým patentovaným tvarom pracovnej časti a má výstuž vnútri rukoväte. Tieto opatrenia zvyšujú tuhosť a odolnosť a zaistí až trikrát dlhšiu životnosť oproti bežným hrablům. Prepracované a patentované oceľové ostrie. Vylepšený uhol rukoväte zlepšuje ergonómiu a uľahčí tak prácu. Použitie špeciálnych ľahkých , ale pritom extrémne pevných materiálu, uľahčuje manipuláciu. Pracovná časť je vyrobená z vákuovo lisovaného polypropylénového plastu, ktorý je recyklovateľný. Galvanicky pokovaná oceľová spevňujúce hrana a plastová vaňa spôsobujú, že ani vlhký sneh sa na zhrňovač nelepí !
4,5 1
32

Fiskars SnowXpert hrablo na sneh

Fiskars SnowXpert hrablo na sneh

Dostupnosť: Vypredané

PopisLopata na sneh Fiskars 143001. Veľmi odolný a súčasne ľahký zhrňovač na sneh . Hliníková násada v ergonomickom tvare s plastovým poťahom je veľmi príjemná na uchopenie a nechladí. Plastová pracovná časť je spevnená patentovanou hliníkovou lištou sneh sa na nej nelepí a skvele sa nahrňuje na lopatu . Tento nástroj, ako aj ostatné náradie v SnowXpert programe , disponuje novým patentovaným tvarom pracovnej časti a má výstuž vnútri rukoväte. Tieto opatrenia zvyšujú tuhosť a odolnosť a zaistí až trikrát dlhšiu životnosť oproti bežným hrablům. Prepracované a patentované oceľové ostrie. Vylepšený uhol rukoväte zlepšuje ergonómiu a uľahčí tak prácu. Použitie špeciálnych ľahkých , ale pritom extrémne pevných materiálu, uľahčuje manipuláciu. Pracovná časť je vyrobená z vákuovo lisovaného polypropylénového plastu, ktorý je recyklovateľný. Galvanicky pokovaná oceľová spevňujúce hrana a plastová vaňa spôsobujú, že ani vlhký sneh sa na zhrňovač nelepí !

 

 

Hmotnosť: 1,6 kg
Materiál: plast
Šírka (cm): 5,2 cm
 604647
Zdieľať
fiskars

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť