Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Luster E27 SOCKET, zelený Luster E27 SOCKET, zelený
Jednoduchosti nahé žiarovky je ťažké konkurovať! Luster E27, zelený predstavuje niečo romantického a moderného zároveň. Nový pohľad na dizajn svietidiel predviedla dánska značka Muut v roku 2008 týmto jednoduchým, ale silným objektom, ktorý oslavuje potenciálny krásu minimalizmu. Svietidlo E27 možno veľmi ľahko kombinovať a vo väčšom počte vytvára nielen perfektnú hladinu svetla, ale aj originálny svetelný objekt - rôzne farby objímok či dĺžka kábla idú v ústrety Vašej kreativite.Odporúčanie: čistite len suchou handrou. Pred čistením vždy vypnite elektrinu.Rozmery: žiarovka s priemerom 12,5 cm, dĺžka kábla 4 m Špecifikácia materiálu: silikónová guma, plastová objímka.
0,0 0
45

Luster E27 SOCKET, zelený

Doprava zadarmo

Luster E27 SOCKET, zelený

Dostupnosť: Vypredané

PopisJednoduchosti nahé žiarovky je ťažké konkurovať! Luster E27, zelený predstavuje niečo romantického a moderného zároveň. Nový pohľad na dizajn svietidiel predviedla dánska značka Muut v roku 2008 týmto jednoduchým, ale silným objektom, ktorý oslavuje potenciálny krásu minimalizmu. Svietidlo E27 možno veľmi ľahko kombinovať a vo väčšom počte vytvára nielen perfektnú hladinu svetla, ale aj originálny svetelný objekt - rôzne farby objímok či dĺžka kábla idú v ústrety Vašej kreativite.
 
Odporúčanie: čistite len suchou handrou. Pred čistením vždy vypnite elektrinu.
 
Rozmery: žiarovka s priemerom 12,5 cm, dĺžka kábla 4 m Špecifikácia materiálu: silikónová guma, plastová objímka.

Farba: zelená
Materiál: pryž
Pätice: E 27
Príkon: 40 W
 604426
Zdieľať
muuto

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť