Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Masážny prístroj na usb Masážny prístroj na usb
 napájanie priamo z USB portu dva módy pomôcka vibruje 4000 otáčkami za minútu jedinečná pomôcka na relax pri počítači dĺžka kábla 2 m Dlhá práca pri počítači je niekedy vyčerpávajúca. Od napätia a stresu Vám okamžite pomôže táto pomôcka do USB, s ktorou si kedykoľvek pri počítači môžete namasírovať stuhnutý chrbát alebo brniace zápästia. Pomôcku jednoducho vložíte do portu USB a nemusíte inštalovať žiadny softvér. Táto vylepšená USB masáž má dve masážne plochy. Urobte s touto pomôckou radosť kamarátovi alebo príbuznému, ktorý pri počítači trávi dlhé hodiny, a pomôžte mu pri počítači relaxovať.
0,0 0
11

Masážny prístroj na usb

Masážny prístroj na usb

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • napájanie priamo z USB portu
  • dva módy
  • pomôcka vibruje 4000 otáčkami za minútu
  • jedinečná pomôcka na relax pri počítači
  • dĺžka kábla 2 m

Dlhá práca pri počítači je niekedy vyčerpávajúca. Od napätia a stresu Vám okamžite pomôže táto pomôcka do USB, s ktorou si kedykoľvek pri počítači môžete namasírovať stuhnutý chrbát alebo brniace zápästia. Pomôcku jednoducho vložíte do portu USB a nemusíte inštalovať žiadny softvér. Táto vylepšená USB masáž má dve masážne plochy. Urobte s touto pomôckou radosť kamarátovi alebo príbuznému, ktorý pri počítači trávi dlhé hodiny, a pomôžte mu pri počítači relaxovať.

 500758
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť