Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Mechanický vysávač Mechanický vysávač
 nastaviteľná rukoväť II.akosť Mechanický vysávač. Vďaka hustej rade štetín Vám pomôže rýchlo sa zbaviť nečistôt na podlahe alebo koberci a to bez akéhokoľvek hluku! Nebudete plytvať elektrickou energiou a nepotrebujete plniace vrecká. Oceľová rukoväť je jednoducho nastaviteľná. Upozorňujeme, že výrobok bol zaradený do kategórie II. akosť z dôvodu, že u niektorých kusov môžete objaviť drobnú poruchu, napríklad poškodené koliesko, prasknutý zásobník na nečistoty a iné drobné závady. Materiál: plast, oceľ. Rozmery: 23 x 19 cm, rukoväť až 110 cm.
3,5 1
4
4Home Upratovanie Vysávače Mechanický vysávač

Mechanický vysávač

Výpredaj

Mechanický vysávač

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • nastaviteľná rukoväť
  • II.akosť

Mechanický vysávač. Vďaka hustej rade štetín Vám pomôže rýchlo sa zbaviť nečistôt na podlahe alebo koberci a to bez akéhokoľvek hluku! Nebudete plytvať elektrickou energiou a nepotrebujete plniace vrecká. Oceľová rukoväť je jednoducho nastaviteľná. Upozorňujeme, že výrobok bol zaradený do kategórie II. akosť z dôvodu, že u niektorých kusov môžete objaviť drobnú poruchu, napríklad poškodené koliesko, prasknutý zásobník na nečistoty a iné drobné závady.

Materiál: plast, oceľ.

Rozmery: 23 x 19 cm, rukoväť až 110 cm.

 600121
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť