Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Medená panvica Medená panvica
 Luxusný medený riad, s ktorým budete variť rovnako ako ktorýkoľvek iný profesionál. Riad je vyrobený z vysoko kvalitnej nerez ocele s medenou vonkajšou úpravou. Vďaka týmto materiálom má vynikajúcu tepelnú vodivosť. Vhodný na elektrický aj plynový sporák a sklokeramickú dosku. Na použitie aj v elektrickej a plynovej rúre. Umožňuje rýchly ohrev a to rovnomerne po celej nádobe. Veľmi cenený je nielen pre jeho vlastnosti, ale aj kvôli estetickému dizajnu v súlade s gastro trendmi. Pri dodržaní zásad umožňuje pri varení dosahovať znateľnú energetickú úsporu. Rozmery: pr. 24 cm, v. 5 x d. 46 cm.
0,0 0
54

Medená panvica

Doprava zadarmo

Medená panvica

Dostupnosť: Vypredané

PopisLuxusný medený riad, s ktorým budete variť rovnako ako ktorýkoľvek iný profesionál. Riad je vyrobený z vysoko kvalitnej nerez ocele s medenou vonkajšou úpravou. Vďaka týmto materiálom má vynikajúcu tepelnú vodivosť. Vhodný na elektrický aj plynový sporák a sklokeramickú dosku. Na použitie aj v elektrickej a plynovej rúre. Umožňuje rýchly ohrev a to rovnomerne po celej nádobe. Veľmi cenený je nielen pre jeho vlastnosti, ale aj kvôli estetickému dizajnu v súlade s gastro trendmi. Pri dodržaní zásad umožňuje pri varení dosahovať znateľnú energetickú úsporu.

Rozmery: pr. 24 cm, v. 5 x d. 46 cm.

 111262
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť