Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Melaminová sada riadu Melaminová sada riadu
Veľká melamínová sada, ktorá sa stane súčasťou každého vášho dňa. Štyri taniere a štyri misky Vás nadchnú nielen svojou praktickosťou, ale aj príjemným kvetinovým motívom. Vďaka melamínové úprave je riad takmer nerozbitný, napriek tomu veľmi ľahký. Sadu oceníte nielen v domácnosti, pri každodennej príprave jedla, ale aj pri grilovaní a posedenie na záhrade. Dôstojne nahradí Váš riad z keramiky alebo porcelánu, o ktorý sa toľko bojíte. Buďte si istí, že melamínovou sadu len tak niekto nerozbije. Dodávame sadu 4 tanierov (21,5 x 21,5 cm) a 4 misiek (15,5 xv 7,5 cm). Riad nie je vhodné do mikrovlnnej rúry. Ak chcete doviezť túto sadu k dokonalosti, kúpte si k nej 16-dielna sadu príborov v rovnakom dizajne.
4,0 17
4

Melaminová sada riadu

Melaminová sada riadu

Dostupnosť: Vypredané

PopisVeľká melamínová sada, ktorá sa stane súčasťou každého vášho dňa. Štyri taniere a štyri misky Vás nadchnú nielen svojou praktickosťou, ale aj príjemným kvetinovým motívom. Vďaka melamínové úprave je riad takmer nerozbitný, napriek tomu veľmi ľahký. Sadu oceníte nielen v domácnosti, pri každodennej príprave jedla, ale aj pri grilovaní a posedenie na záhrade. Dôstojne nahradí Váš riad z keramiky alebo porcelánu, o ktorý sa toľko bojíte. Buďte si istí, že melamínovou sadu len tak niekto nerozbije. Dodávame sadu 4 tanierov (21,5 x 21,5 cm) a 4 misiek (15,5 xv 7,5 cm). Riad nie je vhodné do mikrovlnnej rúry.

sada příborů

 

Ak chcete doviezť túto sadu k dokonalosti, kúpte si k nej 16-dielna sadu príborov v rovnakom dizajne.

 900187
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť