Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Fieldmann MOL Dynamic Max 10 W / 40 motorový olej Fieldmann MOL Dynamic Max 10 W / 40  motorový olej
Vysoko výkonný univerzálny motorový olej pre moderné aj staršie benzínové a naftové motory osobných automobilov, nepreplňované aj preplňované naftové motory nákladných vozidiel a poľnohospodárskych strojov. Je zvlášť vhodný pre zmiešaný vozový park. Zabezpečuje mimoriadnu ochranu voči opotrebeniu a čistotu motora aj v náročných prevádzkových podmienkach. MOL Dynamic Max 10W/40 je čiastočne syntetický motorový olej na báze syntetického základového oleja a vysoko rafinovaného ropného základového oleja a komplexného balíka prísad (detergenty, disperzanty, antioxidanty, protioderové prísady, antikorodanty, protipenivostné prísady, depresanty bodu tuhnutia a modifikátory viskozity).
4,0 1
4
4Home Záhrada a hobby Auto-moto Ostatné auto-moto doplnky Fieldmann MOL Dynamic Max 10 W / 40 motorový olej

Fieldmann MOL Dynamic Max 10 W / 40 motorový olej

Výpredaj

Fieldmann MOL Dynamic Max 10 W / 40 motorový olej

Dostupnosť: Vypredané

PopisVysoko výkonný univerzálny motorový olej pre moderné aj staršie benzínové a naftové motory osobných automobilov, nepreplňované aj preplňované naftové motory nákladných vozidiel a poľnohospodárskych strojov. Je zvlášť vhodný pre zmiešaný vozový park. Zabezpečuje mimoriadnu ochranu voči opotrebeniu a čistotu motora aj v náročných prevádzkových podmienkach.

 

MOL Dynamic Max 10W/40 je čiastočne syntetický motorový olej na báze syntetického základového oleja a vysoko rafinovaného ropného základového oleja a komplexného balíka prísad (detergenty, disperzanty, antioxidanty, protioderové prísady, antikorodanty, protipenivostné prísady, depresanty bodu tuhnutia a modifikátory viskozity).

Objem: 1 l
 601976
Zdieľať
fieldmann

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť