Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Multi tablety MAXI 1 kg/ 5 v 1 Multi tablety MAXI 1 kg/ 5 v 1
 Multi tablety Maxi sa po napustení vody do bazéna alebo pri začatí prevádzky bazéna na začiatku sezóny je potrebné najprv upraviť pH vody prípravky pH-MÍNUS alebo pH-PLUS na hodnotu 6,8-7,6. V prípade tvrdej vody sa stabilizuje jej tvrdosť prídavkom prípravku STABILIZÁTOR TVRDOSTI. Potom sa vykoná prvotné chlorácie prípravkom CHLÓR ŠTART, všetko podľa návodov uvedených na týchto prípravkoch. Potom sa vloží do plaváka alebo zásobníka tabliet 1 ks MULTI TABLETY MAXI na 20-30 m3 vody v bazéne.
0,0 0
10

Multi tablety MAXI 1 kg/ 5 v 1

Výpredaj

Multi tablety MAXI 1 kg/ 5 v 1

Dostupnosť: Vypredané

PopisMulti tablety Maxi sa po napustení vody do bazéna alebo pri začatí prevádzky bazéna na začiatku sezóny je potrebné najprv upraviť pH vody prípravky pH-MÍNUS alebo pH-PLUS na hodnotu 6,8-7,6. V prípade tvrdej vody sa stabilizuje jej tvrdosť prídavkom prípravku STABILIZÁTOR TVRDOSTI. Potom sa vykoná prvotné chlorácie prípravkom CHLÓR ŠTART, všetko podľa návodov uvedených na týchto prípravkoch. Potom sa vloží do plaváka alebo zásobníka tabliet 1 ks MULTI TABLETY MAXI na 20-30 m3 vody v bazéne.

 603328
Zdieľať

Hodnotenie

Tento produkt nemá žiadne hodnotenie

Dotazy

Tento produkt nemá žiadne dotazy

Chcem sa spýtať

Užívateľské hodnotenie

Odoslaním súhlasím so spracovaním osobných údajov pre obchodné a marketingové účely spoločnosti 4Home, a.s.

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť