Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nádoba na chladenie vína terraccota Black Nádoba na chladenie vína terraccota Black
Nádoba na chladenie vína terraccota Black patrí k správnemu servírovanie bieleho či šumivého vína. Svojim zemitějším charakterom, ktorý je typický pre celý set, zaručuje vynikajúcu stabilitu a vyvoláva pocit príjemne pohodových chvíľ pri víne.Magisso sa vydáva ďalšie smerom vo svojej výrobe, kedy vedľa kovových a plastových produktov zaraďuje do svojho portfólia prekrásny terakotový set na servírovanie nápojov.Nádoba je koncipovaná pre jednu fľašu.Pre dlhšie udržanie nízkej teploty nádobu vopred namočte do vody a dajte na chladné miesto.
0,0 0
50
4Home Kuchyňa a jedáleň Pomôcky do kuchyne Domáci bar Nádoba na chladenie vína terraccota Black

Nádoba na chladenie vína terraccota Black

Doprava zadarmo

Nádoba na chladenie vína terraccota Black

Dostupnosť: Vypredané

PopisNádoba na chladenie vína terraccota Black patrí k správnemu servírovanie bieleho či šumivého vína. Svojim zemitějším charakterom, ktorý je typický pre celý set, zaručuje vynikajúcu stabilitu a vyvoláva pocit príjemne pohodových chvíľ pri víne.
 
Magisso sa vydáva ďalšie smerom vo svojej výrobe, kedy vedľa kovových a plastových produktov zaraďuje do svojho portfólia prekrásny terakotový set na servírovanie nápojov.
 
Nádoba je koncipovaná pre jednu fľašu.
Pre dlhšie udržanie nízkej teploty nádobu vopred namočte do vody a dajte na chladné miesto.

Farba: čierna
Materiál: plast
 102822
Zdieľať
magisso

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť