Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Náramok magnetický s polodrahokamami strieborná farba Náramok magnetický s polodrahokamami strieborná farba
 s polodrahokamami 2 farebné prevedenia 6 účinných magnetov Magnetický náramok šťastia vyrábaný po storočia, polodrahokamami a pradávnymi čínskymi symbolmi šťasteny zdobený, zmení tento jedinečný náramok životy a šťastie všetkých, ktorí ho nosia. Prvýkrát bol vytvorený dynastiou Sung a bolo zaznamenané, že uzdraví chorého - prinesie blahobyt chudobným - vášnivú lásku osamelým - radosť a šťastie trpiacim - a všetkým dlhý, zdravý život. V tomto nádhernom, jemne remeselne opracovanom náramku je všetkých 5 starovekých čínskych posvätných polodrahokamov, s odpovedajúcimi symbolmi šťastia (za každým kameňom) - plus 6 neobyčajných symbolov dynastie Sung pre večné požehnanie každého aspektu Vášho života. Vstavaných je 6 veľmi účinných magnetov (1600 Gaussov každý). Nie je vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom a tehotné ženy. Dĺžka 19 cm.
0,0 0
8
4Home Darčeky a hračky Šperky a hodinky Náramok magnetický s polodrahokamami strieborná farba

Náramok magnetický s polodrahokamami strieborná farba

Výpredaj

Náramok magnetický s polodrahokamami strieborná farba

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • s polodrahokamami
  • 2 farebné prevedenia
  • 6 účinných magnetov

Magnetický náramok šťastia vyrábaný po storočia, polodrahokamami a pradávnymi čínskymi symbolmi šťasteny zdobený, zmení tento jedinečný náramok životy a šťastie všetkých, ktorí ho nosia. Prvýkrát bol vytvorený dynastiou Sung a bolo zaznamenané, že uzdraví chorého - prinesie blahobyt chudobným - vášnivú lásku osamelým - radosť a šťastie trpiacim - a všetkým dlhý, zdravý život. V tomto nádhernom, jemne remeselne opracovanom náramku je všetkých 5 starovekých čínskych posvätných polodrahokamov, s odpovedajúcimi symbolmi šťastia (za každým kameňom) - plus 6 neobyčajných symbolov dynastie Sung pre večné požehnanie každého aspektu Vášho života. Vstavaných je 6 veľmi účinných magnetov (1600 Gaussov každý). Nie je vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom a tehotné ženy.

Dĺžka 19 cm.

Farba: strieborná
Typ: šperky
 800194
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť