Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Náramok so štvorlístkami Náramok so štvorlístkami
 so 6 magnetmi Náramok so štvorlístkami pre šťastie. Magickú silu štvorlístka pozná snáď každý. S naším náramkom ju budete nosiť stále so sebou a navyše bude Vašou krásnou ozdobou. Svoju duševnú pohodu posilníte aj vďaka šiestich zabudovaným magnetom, ktoré pôsobia blahodárne na krvný obeh, a teda aj na celý organizmus. Štvorlístkami sú vyložené zeleným kameňom s dokonalým leskom a vsadené do postriebreného náramku (neobsahuje nikel). Dĺžka 20 cm. Magnety každý o sile 1000 Gaussov, nie sú vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom a tehotné ženy.
0,0 0
4
4Home Darčeky a hračky Šperky a hodinky Náramok so štvorlístkami

Náramok so štvorlístkami

Náramok so štvorlístkami

Dostupnosť: Vypredané

Popis  • so 6 magnetmi

Náramok so štvorlístkami pre šťastie. Magickú silu štvorlístka pozná snáď každý. S naším náramkom ju budete nosiť stále so sebou a navyše bude Vašou krásnou ozdobou. Svoju duševnú pohodu posilníte aj vďaka šiestich zabudovaným magnetom, ktoré pôsobia blahodárne na krvný obeh, a teda aj na celý organizmus. Štvorlístkami sú vyložené zeleným kameňom s dokonalým leskom a vsadené do postriebreného náramku (neobsahuje nikel). Dĺžka 20 cm. Magnety každý o sile 1000 Gaussov, nie sú vhodné pre ľudí s kardiostimulátorom a tehotné ženy.

 800193
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť