Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny Dostihový kôň Nástenné hodiny Dostihový kôň
Nástenné hodiny s dostihovým koňom - ručne vyrobené - decoupage na sololakové biele podlepené doske. Môžu byť tipom na darček alebo pre vybavenie domácnosti presnými tichými hodinami. Na stene vyzerajú tieto hodiny úchvatne. Hodiny dostihový kôň majú precízny kryštálový hodinový strojček so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Tichý hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Ako stádové zviera má kôň svoje úlohy v stáde. Každé prirodzené voľné stádo má hierarchiu a svoje zákony a mladé kone vychovávajú predovšetkým kobyly. Stádu vedie najstarší kobyla alebo žrebec. Pre koňa je beh základné prirodzenou vlastnosťou. Telo koňa je vyložene stvorené pre beh, ktorý veľmi milujú. Kôň je dychtivý bojovať a vyhrávať. Priamo z neho tryská túžba bežať (zo stádom) a ukázať všetkým svoju rýchlosť. Aj pre sa kôň na preteky veľmi teší.
0,0 0
13

Nástenné hodiny Dostihový kôň

Nástenné hodiny Dostihový kôň

Dostupnosť: Vypredané

PopisNástenné hodiny s dostihovým koňom - ručne vyrobené - decoupage na sololakové biele podlepené doske. Môžu byť tipom na darček alebo pre vybavenie domácnosti presnými tichými hodinami. Na stene vyzerajú tieto hodiny úchvatne. Hodiny dostihový kôň majú precízny kryštálový hodinový strojček so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Tichý hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

 

Ako stádové zviera má kôň svoje úlohy v stáde. Každé prirodzené voľné stádo má hierarchiu a svoje zákony a mladé kone vychovávajú predovšetkým kobyly. Stádu vedie najstarší kobyla alebo žrebec. Pre koňa je beh základné prirodzenou vlastnosťou. Telo koňa je vyložene stvorené pre beh, ktorý veľmi milujú. Kôň je dychtivý bojovať a vyhrávať. Priamo z neho tryská túžba bežať (zo stádom) a ukázať všetkým svoju rýchlosť. Aj pre sa kôň na preteky veľmi teší.

Farba: hnedá
Hĺbka (cm): 2 cm
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501473
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť