Aby ste u nás nakúpili čo najpohodlnejšie, používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Používame cookies. Využívaním našich služieb súhlasíte s ich používaním. Rozumiem

Menu
Nástenné hodiny kvetinový chlapec Nástenné hodiny kvetinový chlapec
Tieto hodiny s roztomilým dekorom môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň. Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky. Keď malí chlapci pred zaspaním zatvárajú oči a želajú si napínavé sny, jeden taký im dokážu privolať aj čarovné hodiny. Vďaka nim sa deti môžu vo sne preletieť treba nad ríšou kvetín, kde stále panuje dobrá nálada, radosť a šťastie. A možno snílkovia cestou stretnú aj kvetinové deti a zažijú s nimi skvelé nočné dobrodružstvo.
4,0 2
9
4Home Bytové doplnky a dekorácie Hodiny a budíky Dětské hodiny Nástenné hodiny kvetinový chlapec

Nástenné hodiny kvetinový chlapec

Výpredaj

Nástenné hodiny kvetinový chlapec

Dostupnosť: Vypredané

PopisTieto hodiny s roztomilým dekorom môžu byť originálnym darčekom alebo zaujímavým dekoračným doplnením interiéru. Hodiny sú vybavené precíznym, kryštálovým hodinovým strojčekom so strednou odchýlkou ??menej ako 3 sekundy za deň.

Hodinový strojček je napájaný 1 tužkovú batériou AA, ktorá nie je súčasťou dodávky.

 

Keď malí chlapci pred zaspaním zatvárajú oči a želajú si napínavé sny, jeden taký im dokážu privolať aj čarovné hodiny. Vďaka nim sa deti môžu vo sne preletieť treba nad ríšou kvetín, kde stále panuje dobrá nálada, radosť a šťastie. A možno snílkovia cestou stretnú aj kvetinové deti a zažijú s nimi skvelé nočné dobrodružstvo.

Hĺbka (cm): 6 cm
Materiál: drevo
Šírka (cm): 22 cm
Výška (cm): 22 cm
 501215
Zdieľať

Mohlo by vás zaujímať

action banner
feedback
NEWSLETTER
VÁŠ NÁZOR

Nenechajte si ujsť novinky a špeciálne ponuky.

Prihláste sa k odberu nášho newsletteru a o všetkom sa dozviete ako prvý.

Váš názor nás zaujíma!

Zavrieť